Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakásnál volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásnál volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Hogy nagyon hamar elment a pasi? Mit szólt a lány hozzá? Mennyi ideig tartott?

Utána mi volt a folytatás, hágy orgazmus lett az alkalom végére?

Miért ment el a srác olyan hamar, pl. túl gyorsan mozgott a lány..?



2021. nov. 5. 13:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%
#5 Te sem tűnsz valami kellemes partnernek. Ha nem kapod meg amire vágysz akkor rögtön "undorító féreg" az ember? Legalább mondtad neki hogy mire vágysz? Vagy elvárod a férfiaktól hogy gondolatolvasók legyenek?
2021. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

#11, ráugrottál egy szóra, de ha végigolvasod az #5-ös írását, rájössz, hogy nem erről van szó. Férfi vagyok, de tökéletesen megértem, mi húzta fel az #5-öst. Az ilyen szex olyan, mintha felhívna valaki sörözni, de csak magának vesz sört, engem meg sem kínál/kérdez. Majd miután megitta a sörét elköszön és lefekszik.


Amit te mondasz, hogy mekkora gyökér vagyok, hogy a házigazdára haragszom, mert kérhettem volna sört, meg vehettem is volna magamnak. Ez nyilvánvalóan mind igaz, de amit az ötös mondott sokkal inkább arról szól, hogy még egyszer biztos nem akarja összeszűrni a levet olyan emberrel, akiben a gondolat sem merül fel, hogy megkínálja egy sörrel.


Szerintem retek megalázó lehet, amikor ilyen szinten nem vesznek tudomást rólad, ezért nevezte féregnek, nem azért, mert nem volt gondolatolvasó a srác.

2021. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#12

Sörivás analógia. Wow.

Szerintem te igenis az 5-ös vagy, nem férfi.

2021. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"retek megalázó lehet, amikor ilyen szinten nem vesznek tudomást rólad"

ilyet csak egy nő ír

2021. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem az ötös vagyok, de nem tudom, miért számít ennyire :D. Ha az ötös lennék, akkor már nem állna, amit írtam?


Amúgy a #10-es vagyok.

2021. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%
Hát mondjuk nem sajnálom az 5-öst. Aki benyalja a csini fiúk dumáját az így jár. És simán elmegy 1 rendes srác mellett, mert az alfa ott pózol....
2021. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
47%
#16, jól sejtem, hogy te vagy az a rendes srác, aki mellett mindig elmennek a csajok?
2021. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem sejted jól. Köszi, én eddig megszereztem azt akivel éreztem a vonzalmat és szerencsére egyszer sem sültem fel. Nem beszélve arról, hogy sosem volt 1 éjszakásom, mert szerintem, akit le lehet venni a lábáról 1 este alatt, azt r.b.ii. és azokkal sosem kezdtem.
2021. dec. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha neked nem is kellenek ezek a lányok, akkor miért fáj a létezésük ennyire?
2021. dec. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Figyi öcskös, próbáld meg értelmezni, azt amit olvasol! Hol írtam, hogy fáj a létezésük? Szimplán csak nálam nem üti meg a nívót az ilyen retek. Ettől függetlenül nem zavarnak. Mikor buliban találkoztam ilyennel, max jót nevettem, hogy melyik szerencsétlen palira ragasztja magát. 🤭🤭🤭
2021. dec. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!