Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van egyre több Black...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több Black Pill hívő?

Figyelt kérdés
Minden egyes videó ami arról szól hogy a Black Pill kami kegyetlenül szét van disklikeolva. Ez azért reprezentatív.

2021. nov. 3. 23:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%

19, akkor máskor ne azt nehezményezd, hogy nem magyarul van a kifejezés:D az "endoplazmatikus retikulum" is magyarul van, mégsem tudja egy cosmó ember, hogy mit jelent. De a fogalomra meg rá lehet keresni. Mondom, én 2 teljes perc alatt találtam videót ami az alapjait elmondja.


18, Kérdező, köszi a kifejtést! :)

És ja, amit találtam videót, tényleg nagyon aránytalan:D hétköznapi pszichológiával foglalkozó csatorna, és több mint kétszerese a dislike mint a like....

Én arra tippelek, hogy az incellek hajlamosak csoportba verődni és hergelni egymást. Ha eg yincell egyedül fejti ki a véleményét, az egészséges emberek szanaszét szedik őket. Viszont két vagy több incel meg tudja erősíteni egymást a véleményükben.

Ha meg már csoportban vannak, könnye dzsihadot hirdethetnek az általuk hamis tartalmak ellen. Ez egy teljes értelmetlen mozzanat, de ennél értelmetlenebb kontextusban is van rá példa (politikai posztok jelentgetése mert az ellenkező oldal szerint uszítás vagy fake hír... itt GYkn módszeres lepontozása egy adott felhasználónak..)


Szótár a gyengébbek kedvéért :D

endoplazmatikus retikulum - sejtalkotó, ami többek között a fehérjeszintézisben fontos

dislike - nem tetszés

like - tetszés

incell - involuntary celibacy, azaz akaratlan cölibátus - olyan ember aki másokat/környezetét/világot/a női nemet hibáztatja azért, amiért nincs barátnője / nincs kivel szexelnie


dzsihad - szent háború

fake hír - álhír

2021. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%

Azért Kérdező mert egyre többen kezdenek rájönni, hogy mi is van. A ultraliberális világ megadta a nőknek a lehetőséget, hogy valós ösztöneik és vágyaik szerint éljenek, amire nem volt lehetőség előbbi korokban.


És ha az van beléjük programozva, hogy a faj érdekében a legjobb genetikájú férfiakat engedjék csak szaporodni (szexelni) akkor egy liberális világban az a program is fog futni. A nők ösztönösebb lények mint a férfiak, nem tudják az ösztöneik úgy felülírni mint a férfiak mert ah agykéreg annyira nem játszik közre a döntések meghozatalában mint a férfiaknál, inkább az érzelmi központ, a limbikus rendszer.


Nem lehet ezért őket vádolni, csak azt teszik amire programozva lettek. Egyébként más állatfajoknál is a nőstény a felelős a termeszetes szelekció kivitelezéséért. Ez az embernél sincs másképp.


Tudatos emberi lényként valóban félelmetes az a tehetetlenség a természettel szemben, de meg kell hajolni, nem lehet szembemenni a természeti törvényekkel. A tudatos gondolkodásod alá van rendelve az ösztönös-érzelminek-vegetatívnak, hiszen az agykéreg a központi idegrendszer 3-ik szintje csupán, a legkisebb autonómiával! Igy lettünk a Földre szharva. Ez van.

2021. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%
22es, úristen, ennyi energiát belefektetni egy téveszmébe XD
2021. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%

23


Melyik részével nem értesz egyet?


Adok neki 10 évet és tudományosan is bizonyítva lesz!

2021. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
56%

24, azzal, hogy

1. a nőket ennyire ösztönlényként írod le. De ezen kár vitázni, oké, elfogadom, hog így gondolod.


2. Ha a nők arra hajtanak, hogy a legjobb genetikát örökítsék át.. akkor pontosan is látják a jó genetikát?

Ene érvek támogatói általában "alfahímekről" meg általában az előnyös megjelenésről besézlnek. ugynaakkor az embernél már nem a megjelenés, hanem az intelligencia és az intellektus a döntő tényező a sikerben, nem a fizikai állapot.

Azaz aki kirekesztettnek érzi magát, amiért a nők őt nem tartják genetikailag megfelelőnek a szaporodásra... az azt írja alá, hogy buta. :D Mondjuk véleményem szerint aki ilyet tesz, az valóban az is:D


3. Kismillió ellenpélda van erre az elméletre, aholis igényes, jó csajok, akik tuti válogathatnak, nem feltétlen előnyüs külsejű és/vagy jellemhibás és/vagy fogyatékkal élő férfiakkal élnek együtt boldog párkapcsolatban.


4. Gyanítom a húszas éveid elején járhatsz, vagy legalábbis új vagy ezen az oldalon. Én már 10 évvel ezelőtt is benéztem erre az oldalra és már akkor is azt bizonygatták, hogy ez hamarosan tudományosan kimutatott tény lesz. Garantálom, hogy 10 év múlva is ezt fogják hangoztatni, hogy már csak évek érdése és kimutatják :D Ez valahogy mindig a nem túl közeli jövőben marad:D

2021. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem annyira a Black-Pillt. Azt tudom, hogy a nézeteik szerint a férfiak sorsát gyakorlatilag az adottságaik határozzák meg döntő mértékben. És ezzel teljes mértékben egyetértek. Nyilván azért vannak az emberek egy Black-Pill közösségben, mert ott megértésre találnak.

És én ezt is teljesen megértem.


Annyi lelki sérülést beszereztem. Annyira megalázó volt, amikor a huszadik születésnapomon a családtagjaim elkezdtek poénkodni, hogy jó lenne már egy csajt hazahoznom. Mintha én nem akartam volna...

Próbálkoztam én, naná hogy próbálkoztam. Fél éjszakákat is eltöltöttem a "tananyagok" előtt. Kapaszkodtam én mindenbe, próbáltam mindenféle viselkedésmintát. Önmagamat adni, önmagam ellenkezőjét adni, most ilyennek lenni, olyannak lenni, amolyannak lenni...

... De aztán rá kellett jöjjek, hogy nem olyan területen van a probléma, amire hatást gyakorolhatnék. Merthát akárhogy is viselkedek, attól még egy gyenge testalkatú vézna pattanásos éretlen szerencsétlenség maradok.


Tudod mi esett a legrosszabbul? A tanácsok. Amiket komolyan jószándékkal adtak. Tudod milyen érzés, amikor megkérdezik tőled huszonévesen, hogy szoktad-e mosni az arcodat? Mintha valami igénytelen büdös tróger lennék, akinek eszébe sem jutott a tisztálkodás gondolata. Mintha én nem tettem volna meg mindent, hogy normális legyen az arcbőröm. Mennyi pénzt elköltöttem mindenféle segítségre, basszuskulcs!

De ezt az emberek nem hiszik el. Azt hiszik, hogy te azért vagy abban az állapotban amiben, mert ezt érdemled. Mert nem "teszel érte" bullshit nyelven.

DE MI AZ ISTENT KELLETT VOLNA CSINÁLNOM, HA ILYEN A SZERVEZETEM!?!?!?!?

Minden létező segítséget megpróbáltam már, és egy rakás pénzt elköltöttem. Nem segített. Dehát biztos ez is az én hibám.


Ja meg ami a másik fájdalmas pont, hogy a család is neheztelt rám. Merthát tudják ők is (másnem tudatalatt tisztában vannak vele), hogy a fiúk egy kudarc. Egy genetikai csőd. Egy zsákutca. Mindig okoskodtak, hogy így csajozz, úgy csajozz, ennél próbálkozz, oda menj el... HÁT DE HA NEM KELLEK A NŐKNEK, MIT CSINÁLJAK???????


Úgyhogy az ilyen Incel-közösségeknek ez az összetartó ereje. Egy közeg, ami megérti őket. Én sajnos nem ismerek egyet sem, de ha valaki tud nekem linkelni akár privátban, azt megköszönöm.

Én már elfáradtam... annyira elfáradtam...

2021. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
49%

26, tudom, nem kérsz tanácsokat, leírtad, de..

Aknés arcom volt.. szó szó szeirnt 2 centis átmérájű pattanások voltak az arcomon, ocsmányul néztem ki.. A doki egy Sotret nevű gyógyszert írt fel (de van asszem vmi Roucetanon vagy hasonló is). 1 éven át kellett szednem és havonta vérvizsgálattal ellenőrizték. Átmenetileg fényérzékennyé tett, szóval annak a nyárnak lőttek, mert 10 perc alatt rákvörösre égtem és a szemem sem bírta a fényt. Elképesztőn szárította a bőrt, akkor szoktam rá a szőlőzsírra, mert előfordult, hogy felrepedt az ajkam egy vigyornál és szivárogni kezdett belőle a vér. A jegyeim leromlottak mert nem tudtam koncentrálni, mellékhatások között depresszió, szuicid hajlam.. ráadásul a kamaszkor közepén XD jó kombó volt:D

De 1 évvel később már nem voltak aknéim és abbahagyhattam a gyógyszert. Miteszerjeim most is vannak, a hátam is pattanásos, de ki nem szrja le, az arcom lényegében tiszta, és csak kevés heg van rajta, azt is kitakarja a szkaállam:D


Szar, de ha pattanásokkal vívsz harcot, én tudom ajánlani. Ez kb 12 éve volt, azóta talán valami kevésbé pusztítót is kifejlesztettek már... De ja, 1 évig szedtem, szóvla nem is ovlt goyrs folyamat.


A testfelépítés meg.. ha 150 cmnél magasabb vagy, a lányok leszarják:D

2021. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26-os, nagyon sajnálom! :(
2021. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!