Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van egyre több Black...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több Black Pill hívő?

Figyelt kérdés
Minden egyes videó ami arról szól hogy a Black Pill kami kegyetlenül szét van disklikeolva. Ez azért reprezentatív.

2021. nov. 3. 23:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
Nincs egyre több BlackPill hívő.
2021. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
25%

Minek irtok ide ha nem tudjátok leírni magyarul???

AZt hiszitek hogy belöktök egy pár idegen szót és hűde nagyok vagytok???

Hoki huszárok!!

2021. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Ez magyar oldal, nme vettétek észre?
2021. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

12-13, Fekete Pirula.

Most jobb?:D Gondolom sokkal:D


Ez nem hűdenagyság kérdése, egyszerűen ez a neve.

De egyébként ott az internet a kezedben, 2 szót lefordíttatni nem olyan bonyolult. Translate.goole.com

2021. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

14#


Sajnos itt sokan büszkék arra, hogy nem beszélnek más nyelveken (néha még magyarul is alig). :D

2021. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Akik nem tudják hogy miről van szó azok miért válaszolnak? 😀
2021. nov. 4. 10:06
 17/28 anonim ***** válasza:

16, Kérdező, mert érdekli őket.

Én se tudtam, de kikerestem gyorsan mi ez (annyi idő alatt amennyi az 5ös és 6os válaszom között eltelt.. bszki, 2 perc XD De lássuk be, az ilyen gyors keresések nem mindig túl átfogóak, akármennyire is kétbitesek az incell filozófiák.


Neked, mint Kérdezőnek, az a célod, hog yminél több értelmes választ kapj, szóval emiatt érdemes minél több infót megadnod. Ráadásul a te kérdésed az egyetlen a GYK-n, ami a Black Pillt említi, szóval számíthattál volna rá, hogy az itteni nép nem sokat foglalkozott ezzel a jelenséggel.

Legalább egy wiki vagy youtube oldalt belinkelni, ahol gyorsan kifejtik mi ez.


Nem vagyunk közös elmén, ezért nem tudhatjuk neke dmi jár a fejedben. Ha közös elménk lenne... nem kéne GYK :D

2021. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van jó összefoglaló videó.

Lényegében annyi hogy a nők a férfiak 80 % át átlagon alulinak tartják kinézetben, és az hogy a sok önbizalom meg jó szöveg , meg a személyiség számít az mese.

A Black pill hívők szerint a nők talán felszínesebbek a férfiaknál. Pl ha egy jóképű elítélt vagy akkor is imádni fognak hiába vagy egy sz*r alak.

Mielőtt nekem támadnátok nem vagyok incel , csak érdekesnek találom hogy a Blackpill és a MGTOW mozgalmat bíráló tartalmak elképesztően le vannak szavazva you tube-on. Kíváncsi vagyok hogy miért lehet ez.

2021. nov. 4. 10:26
 19/28 anonim ***** válasza:
#14 Nem lefordítani nem tudom, hanem nem tudom, mire használják. Azzal se vagyok előrébb, hogy fekete kapszulát jelent.
2021. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
blackpill = fekete lány fétis
2021. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!