Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valahogy azt meg lehet állapít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy azt meg lehet állapítani laikusnak hogy valóban szűz a lánya kivel összejött vagy csak ezt mondja magáról?

Figyelt kérdés
nagyon gyanús ugyanis párom azt mondja még nem volt férfival de 25 és rengeteg férfi ismerőse, kollegája, haverja van. meg mikor pettingeltünk és újaztam simán be tudtam dugni az újamat egy darabig

2021. nov. 2. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Nogyogyasz megtudja mondani..

Laikuskent nehez...sehogy

2021. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bizonytalanabb.
2021. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy az neked? Azért ha már kapcsolatbsn vagy valakivel, elhihetnéd amit mond.. Ha màr most hazugnak hiszed, minek vagy vele?
2021. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem első, a nőgyógyász sem tudja megmondani. Csak annyit tud nyilatkozni, hogy a szűzhártya még ép-e vagy nem.


Amúgy meg ne legyél már ilyen gyökér kérdező, van akinek egészen tág a nyílás a hártyán. Sőt, van akinek pl sportolás közben szakad át. De attól még szűz. Különben is miért kérdőjelezed meg a "párod" szavahihetőségét, és ha már így van miért nincs benned annyi gerinc hogy ezt a kérdést neki teszed fel?

2021. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért hazudná be valaki, hogy szűz? Hacsak nem szupervallásosak vagytok, akkor nem gáz a korábbi szexuális tapasztalat, pláne nem 25 évesen, szóval akár meg is mondhatta volna, hogy szexelt már.

Ha azt mondja, szűz, nincs miért kételkedned benne. Amúgy meg minden hüvely más...

2021. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Nőgyógyász tudja TALÁN megmondani. Az is csak akkor ha a szűzhártya nem szakadt már régesrég spontán át. Nagyon sokszor már csak egy apró félkörömnyi kis hártyadarab van a felső szeméremajkak között, de erre az életkorra már többnyire az sem.

Sokan még a csiklót sem találják meg, nemhogy ezt felismerjék. S ne hari, de ha azt gondolod aki szűz annak nem megy be semmi mert azt hiszi valami dugó van bent akkor tartok tőle te is ebbe a típusba tartozol...

2021. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!