Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok volt olyan hogy lefekud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok volt olyan hogy lefekudtetek nalatok sokkal idosebb ferfival de nem volt olyan merev a farka mint szerettetek volna ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hajajj, bizony volt. 38 és 50 évesek voltak. Az előbbinek nagy farka is volt (lehet hogy ott nehezebb kemény merevedést produkálni?), a másiknak kisebb volt és neki se volt valami kemény sajna.
2021. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Egyiknek sem olyan kemény màr, mint egy fiatalnak.
2021. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Attol meg lehet jo a szex ?
2021. nov. 2. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Speciel ffi vagyok, de swingerben látok ilyet is olyat is. Van hogy fiatal 20-30-as pasinak nem áll fel és van hogy 40-50-es fickóknak áll mint az árbocrúd. Azt nem'tom vettek-e be valamit, de ez nem életkor függvénye.
2021. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak egyszer volt kapcsolatom idősebbel. Mondjuk eleve nem is tudtam, hogy 44 éves, mert kb 33nak nézett ki, ki is volt gyúrva. Be kellett csuknia az ablakokat nyár közepén, olyan sikolyokat hozott ki belőlem. Egy gátlástalan kitartó vadállat volt...Sajnos 7-8 alkalom után megunt engem, pedig én az első alkalom után úgy odavoltam érte, hogy olyat még sose éreztem a mai napig se.
2021. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

#4 Így igaz.


Feküdtem le több ötvenes pasival is már, akikkel semmi gond nem volt. Kemény volt a farka mindegyiknek szex közben. Igaz a többség csak alkalmi szex volt,nem tudok róluk semmit, de volt egy hónapokig tartó szexkapcsolatom ötvenes pasival, ő tuti semmit nem vett be szex előtt és jól bírta, felállt hamar, kemény volt.

Volt negyvenes szexpartnerem, volt amelyiknek nem állt keményen sokáig, de szerintem nála inkább stressz okozta gond miatt. Szerintem is van huszonéveseknel is, idősebbeknel is, hogy valami miatt nem megy. De gondolom azért 65-70 es pasikkal már biztos több az ilyen gond :)


23L

2021. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Az idősebb pasik (50+) viszont nagyon sokat tudnak technikailag!

Volt egy 60-as szomszédom. Nem dugott meg, de tudott olyan sorozat-orgazmust kihozni belőlem, hogy sírni tudtam volna - ha maradt volna erőm rá.

2021. nov. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Nekem csak egy idősebb férfival volt dolgom eddig életem során. 46 éves. De szex közben mindig nehezen állt fel neki, és ha fel is állt akkor hamar lelankadt. Igazából úgy éreztem, hogy csak lehet engem nem kíván eléggé vagy nem csinálom jól. Nem tudom, hogy alapjáraton másoknál feláll-e rendesen neki. Sose kérdeztem rá.
2021. nov. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Enyémmel szerencsére falat lehet bontani

F43

2021. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem, egyelten pasival volt viszonyom aki jóval idősebb volt nálam (26 évvel), de neki nem voltak ilyen gondjai. Sőt, többnyire jobban bírta mint én. Hogy ez mennyire egyedi eset azt nem tudom, de tény.
2021. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!