Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív srácok, volt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív srácok, volt hogy direkt provokáltatok egy tanárnőt, csak hogy megbüntessen, vagy megalázzon az osztály előtt?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogyan történt.. én csak nemrég jöttem rá hogy nem azért viselkedtem vállalhatatlanul és provokáltam a tanárnőket mert "menő" akartam lenni vagy épp mert utáltam volna őket, hanem mert tudat alatt arra vágytam hogy hátha megaláznak az osztály előtt.

2021. nov. 2. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bealudtam órán… legalább 5 percig folyamatosan kaptam az ívet😅
2021. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a pszichopata kötsög bántalmazó tanárnőknek a bdsm-hez
2021. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vittem tesicuccot. Lehetett választani, elégtelen órai munka és igazolatlan hiányzás, vagy óra után pálca.


Volt, hogy többen direkt nem vittünk, versenyeztünk, ki bírja tovább a pálcázást sírás vagy üvöltés nélkül. Nem volt könnyű!

2021. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most megtenném, de akkor nem éreztem, hogy sub lennék. Mai eszemmel de jó kis móka lenne!

Végülis magántanart még felfogadhatok... 🤪

2021. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem voltam szubmisszív, de az elég izgató volt, amikor gimis koromban egy frissen végzett tesi tanárnő büntiből mindig fekvőtámaszokat csináltatott és ilyenkor ott állt meg az orrom előtt vagy 20 centire a végtelenül csinos lábaival. Ez akkor volt igazán izgató, amikor nem volt ideje melegítőbe öltözni, hanem utcai ruhában tartotta az órát.

Szűk és rövid szoknyák, magassarkú cipők (főleg a kicsit nyitott orrúak, amiben látszódtak a szexire manikűrözött lábujjai) esetleg szexi harisnya hidegebb időben. (Gyakorlatilag az összes fétisem és hosszabb kocka körmök is.)

Egyébként egy nagyon dekoratív, szexi 24 év körüli csajszi volt.

Szóval amikor nem volt ideje átöltözni tesi cuccba és úgy volt öltözve, ahogy leírtam, igazán szerettünk a lábai előtt heverni, mint fekvőtámaszra ítélt bűnösök.

2021. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!