Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők, van szeretőtök a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, van szeretőtök a pasitok, párotok mellett?Életkort is légyszi. És találkoztak már rendezvényen, és be is mutattátok wgymásnak őket, mint kollégát, vagy régi osztálytársat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 07:56
 1/5 Csicuki ***** válasza:
85%

Szerintem az a jellemzőbb hogy nem tartunk szeretőt a pasink vagy barátunk mellet ha működik a kapcsolatunk

Sose volt szeretőm


21N

2021. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Vsak akkor volt mikor neki állt csajozni és bosszubol.

Azota is olyan haver/barát es barmikor szexelhetnénk, amikor osszefutunk is és épp a barátommal vagyok is, leállunk pár szora.


Meg egyéb volt szexkapcsolatos sracbol sem csinalok gondot ha ott az aktuális párom is, inkább izgat is a helyzet. Hogy a a srácnak tetszem és akarna és jóban van velem "kacsint"rám a párom mellett. Mivel általában eddig olyan párom volt aki velem amugyis gyökér és igy jó érzés "aljasnak" lenni.



A mostani barátom viszont teljesen korrekt, őszintén szeret, én is merem őt azaz kiváltja belőlem a viszint korrektséget, vele még nem futottam össze ilyen volt "kapcsolatommal", de jobban tisztelem a barátom mint az eddigieket, kétlem hogy mellette is izgatna a helyzet, ha ugy lenne. Persze nem rohannék el a szitukbol normalisan beszélnénk, ha igenye lenne rá bemutatom, de alapvetoen nincs rá igenye hogy ismerje az exeim vagy akárkit.


Plusz amugy is "el vagyok tiltva" a pasiktol, nem is találkozhatok senkivel. A mostani srác nagyon fogva tart. Okos is nagyon mindene át is lát és helybol ki is vágna.

2021. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
*csak akkor
2021. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki boldog párkapcsolatban él, akkor minek tart szeretőt? meg úgy általában, miért jó kib*szni a másikkal aki bízik benned?
2021. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt,de csak szexeltünk élmény volt vele.
2021. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!