Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék bevezetni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bevezetni egy fiút a peggingbe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel már régóta nagyoon jóban vagyunk:D aztán kipróbáltunk már pár dolgot az évek során, régebben mondta hogy minden vágyamnak szívesen eleget tesz, aztán hát nem tudom, hogy kellene ezt neki felhoznom, hogy eléggé izgat a feneke, aztán ez lenne a fő vágyam, persze tényleg jóban vagyunk de tudom a fiúknak a feneke legtöbbször tabu, de mindenképp szeretném ezt megpróbálni, ha esetleg valaki volt már ilyen helyzetben nagyon szívesen hallgatnék valami tippet vagy tanácsot, hogy hogyan vezessem be ebbe.

2021. okt. 31. 23:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. nov. 1. 00:10
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm! Aggályos.Amennyiben,én kapnék egy ilyen ajánlatot,akkor megköszönném és felajánlanám,hogy inkább olyat csináljunk,amit,mindketten élvezünk!Ettől még mindenképpen beszélj erről a fiúval.Talán belemegy.Nem vagyunk egyformák.Szóval,sosem tudod meg a reakcióját,ha nem kérdezel rá!
2021. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
6%
Persze, férfisegglyuk szerető nő mi?
2021. nov. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem van pár ötletem, tapasztalatok benne ha érdekel.
2021. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Érdekelne, persze.
2021. nov. 1. 08:37
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Én örülnék neki, ha egy lány bevezetne az ilyesmibe.


32/F

2021. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Horserider85 ***** válasza:
Kézimunkánál vagy szopásnál egyik kezeddel kalandozz el a fenekére simogasd aztán ujjal az ánuszát is ha engedi és valószinű élvezni is fogja hogy ott is kényeztetik kb. nyert ügyed van utána vagy mondja ő hogy milyen érzés volt vagy kérdezz rá ha pozitív a reakció mondd el neki mit szeretnél
2022. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem kértem de történt egyszer hogy egy barátnőm úgy megujjazott hogy sírva könyörögtem hogy dugjon meg azonnal. Sajnos nem volt nálunk pót szerszám. Szóval sokszor a tettek fontosabbak mint a kommunikáció.
2022. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!