Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha rajtam múlna, bevezetném, hogy 20 és 30 év közti nők csak 20 és 30 év közti férfiakkal dughatnak?

Figyelt kérdés

Elkerülve azt a jelenséget, hogy rengeteg huszonéves 3,14na megy rá 40-50es férfiakra, a huszonéves, harmincas férfiak meg hoppon maradnak, mert az említett lányok, nők miatt nem jut nekik punci a korosztályukban, a 30-40-es nők meg azt mondják rájuk, hogy még túl fiatalok hozzájuk. Így egy morális kérdést is meg lehetne oldani. Kevesebb lenne a 40-50es nők megcsalása, mert ezen korosztály férfiai maximum 40-50es nőkkel csalhatnák az asszonyaikat, de azokkal meg úgyse akarnák, mert a 20-30 közti ribik kellenének nekik.

Rajtam múlna, rendet tennék az országban pár hónap alatt.


2020. nov. 13. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ja és a nagy rendcsinálásban kiutálnál magadnak pár nőt? :D A nők többsége a saját korosztályát választja (ettől még van aki az idősebbet), csak éppen nem téged. Nem hülye, életszerűtlen szabályokat kellene hozni hanem normálisan próbálkozni a nőknél. Ha neked a nők akiket meg akarsz hódítani, el akarod nyerni a kegyeit csak 3.14na akkor ne csodálkozz rajta ha nem akarnak tőled semmit.

Ez a megcsalás logika meg igencsak sántít... a félrelépők többsége nem 20-asokkal csinálja csak megsúgom, hanem a saját korosztályával. S szerintem k.vára nem vigasztalná a feleséget, oh drágám nem egy 20 éves lánnyal dugsz félre hanem a korunkbeli szomszédasszonnyal így akkor már teljesen rendben van.

2020. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem azért nem jutnak a 20-30 éves palik nőhöz, mert a 30 felettiek le aratják a "babérokat", hanem mert esetleg, degenerált gondolatokkal küzdenek, vagy mert pocsékul néznek ki, vagy mert gyáva papír kolbászok,vagy szart sem tudnak a nőkről, stb, stb...

Nagy a valószínűsége, hogy ha ezek a "Férfiak" 30 felett lesznek, akkor sem lesz nekik punci az arcuk előtt.

34/F

2020. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Én harmincas nő létemre a huszonéves fiúkat szeretem. Ezzel nem volt bajod ugye?? Megnyugodtam.

😂😂😂

2020. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
#4-es te bizony 50 korbácsütést kapnál a kérdező szerinti országban hogy merészelted 😅
2020. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Nyugi, szerintem ha bevezetnéd akkor többet enm kéne az utcára kimenned...
2020. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Először azt akartam írni, hogy engem nem érintene, de aztán eszembe jutott, hogy a barátom egy évvel idősebb, így amikor én 30 éves leszek, ő 31, szóval egy évig nem feküdhetnénk le egymással. Azért az sok idő.


Az elképzelés ostobaság és sértené is az a szabadságjogát az embernek. Amíg nincs szó kiskorúságról (ami önmagában elég tág, hiszen két tizenhét szexuális együttléte a megfelelő védelemmel elfogadott, de egy tizenhét és egy negyvenhét évesé már nem - okkal) addig mindenki azzal fekszik le, akivel szeretne. Az emberek többsége alapvetően a saját korosztályát részesíti előnyben, nyilván vannak kivételek, de azok elernyednek, ha a statisztikát nézzük. A megcsalások többsége pedig azonos korosztályban történik.


Valószínűleg azért vagy sikertelen a lányoknál, mert "3,14na" és "ribi" címszóval emlegeted őket. Mivel az írásodból csak az irigység és gyűlölet (no és persze ostobaság) árad, így semmi meglepő nincs abban, hogy hoppon maradsz. Ha belsőleg és külsőleg egy szimpatikus és vonzó jelenség lennél, akkor nem lenne problémád. Sose tudtam négy évnél nagyobb korkülönbséget elképzelni köztem és a párom között, de inkább választanék egy belsőleg és külsőleg megnyerő harmincast, mint egy tahó huszonévest.


Mondjuk jobban belegondolva, engem mégse érintene az intézkedés, mert külföldön élve egy külföldivel nem jutna el idáig még a gondolata se egy ilyen ostobaságnak. "You have no power here." XD

24/L

2020. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hilyegyerek jól nézek ki, és voltak már barátnőim. De attól még segíteni akarok a losereken.
2020. nov. 13. 23:46
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
"Persze".
2020. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Fiatal lány bírja az idősebb férfiakat


Fiatal fiú bírja az idősebb nőket


A kettő lényegében kiegyenlíti egymást, mert a fiatal fiú és a fiatal lánynak és van párja meg az idősebb férfinak és az idősebb nőnek is


Lúzerek azok meg ettől függetlenül is lúzerek maradnak, és kitalálnak mindenféle hülyeséget, hogy miért nincs senki se a közelükben. Persze más a hibás mindig 🤡

2020. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Uhh akkor méginkább tiltott gyümölcs lenne egy 40-50-es, még izgalmasabb, ne kínozz.. :D 21L
2020. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!