Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a legjobb szeretnék lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb szeretnék lenni nyalásban, akkor lennének vajon lányok, hölgyek, akik vállalnák egy lelkes pasinak az oktatást? Hol lehetne ehhez jó oktatógárdát toborozni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 18:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem anonim vagy itt, biztos a személyidben is ez a név van, csak véletlenül a másik profilodról írtál, legalább ne buktasd le magad 😂. Miért olyan bonyolult megérteni, hogy nem magukat fényező pasik véleményére vagyok kíváncsi?
2021. nov. 18. 06:24
 22/28 anonim ***** válasza:
65%

Igen, két profilom van, na és ?

Na látod ez itt (is) a baj. Hogy ha az ember leírja a nem általánosat, viszont a frankót, rögtön önmagát fényezőnek mondják.


Pedig mi történt ? Leírtam azt ami van. Ja, hogy az nem az átlagmaszlag, ez a baj, értem.

Fuuu de ciki.

2021. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

22: Ez meghaladja a kérdező képességét, ezért baj neki ez.

Nem lehet neki tanácsokat adni, mert rögtön behisztizik. Próbáltunk segíteni, de nem lehet ilyen gyerekes gondolkodással.

2021. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Azért eldönthetem, kinek a véleményére adok?

Nyilvanvalóan az én képességeimmel van gond, ha nem fogják fel néhányan pasik, nem az érdekel, szerintük hogy kell nyalni, hanem nők véleménye.

De nyugodtan nyomjátok a tutit és pontozzátok fel egymást a kamu profiljaitokról, én kiszálltam ebből a magasröptű megmondom a tutit okoskodásotokból.

2021. nov. 18. 13:42
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha a pasik véleményére nem adsz: én nő vagyok, és a kommentelők elég jól leírták, hogy nekem pl. mi esik jól, ugyhogy én nem is fáradtam emiatt a részletezéssel. Hallgass csak rájuk, mert jól mondják...

26N

2021. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
kérdező, van baj a buksiban bőven :)))
2022. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Javaslom, menj vele agyturkász dokihoz 😉
2022. jún. 27. 10:13
 28/28 anonim ***** válasza:
A te buksiddal van a gond, kiskomám :D:D
2022. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!