Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a legjobb szeretnék lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb szeretnék lenni nyalásban, akkor lennének vajon lányok, hölgyek, akik vállalnák egy lelkes pasinak az oktatást? Hol lehetne ehhez jó oktatógárdát toborozni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 18:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy te sem tudsz rólam semmit és te jöttél überokoskodni.
2021. nov. 1. 10:06
 12/28 anonim ***** válasza:
79%
Látod kérdező, nem ismerjük egymást, mégis te kostólgatsz, meghogy biztos jobb vagy nálam :-)
2021. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
77%
Nőként mondom, hogy az utolsónak abszolút igaza van. Nem csak a tanácsával, hanem rólad kapcsolatban is. Segíteni jött ide neked, jószándékkal, te meg itt kakaskodsz mintha ő vinné el előled az összes puncit. Szánalmas, hogy itt kuncsorogsz punciért és az érzelmi IQ (EQ) zero.
2021. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

A nyalást nem lehet úgy csinálni, hogy megtanulsz 1-2 technikát, kielégítesz 1-2 lányt és ugyanúgy nyalod a többit is. Finoman kell csinálni, oda kell figyelni a lány reakcióira és látni fogod rajta, hogy mi tetszik neki és mi nem. Mindenkinél más és más a jó nyalás. Az nagyon finom tud lenni, ha lassan leheled a puncit, hogy meleg legyen és közben a nyelveddel kicsit játszol vele. Figyelj arra, hogy a csaj hogyan helyezkedik, hogyan mozgatja a csípőjét nyalás közben- ha mozgatja, akkor NE tapadj rá arra a pontra, amit addig nyaltál, hnem hagyd, hogy "eléd tolja" azt a részt, amit nyalatni szeretne. Mielőtt elkezditek, beszéljétek meg, hogy a leányzó mit szeret.

Nyalással ki lehet elégíteni a lányt 1-2 perc alatt is úgy, hogy hatalmasat élvezzen (barátnőmnek ennyi elég is szokott lenni, de 4-5 percen belül tuti elélvez).

2021. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Képzavarban vagytok 12,13,14. Alapvető dolgok amiket írtatok, ezekkel egy kicsit is odafigyelő kezdő is képben van, a legtöbben csak azt hiszik, hogy jól nyalnak. Vannak nők akiknek elég pár perc, viszont olyannal is talákoztam, aki közel egy órát igényelte, de ő élvezett legnagyobbat. Nem pasik tanácsaira vagyok kíváncsi.
2021. nov. 17. 10:09
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,

Szted én mit csináltam egész életemben, csak egy két szempont :

nem voltam soha nős, állítólag charmos a megjelenésem, nagyon ápolt vagyok, zsé is volt-van elég, spontán ember vagyok. Életélvezet a mottóm, nem a szarrágó kapzsiság.

Akkor szted hogy megy a nyalás nekem ? És szted hány bnőm volt.

Jaaa, most 52é vagyok.

2021. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Egészségedre, csak engem nem érdekel, te mekkora királynak tartod magad.
2021. nov. 17. 17:21
 18/28 anonim ***** válasza:
Fölösleges erre a kérdésre bárkinek is válaszolnia, mivel téged senki válasza nem érdekel...
2021. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező én nem tartom magamat királynak. Csak leírtam a tényeket. Attól még kem leszek király :-)
2021. nov. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és bocs, de nem anonim vagyok itt :-)
2021. nov. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!