Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk jártatok már úgy ,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk jártatok már úgy ,hogy büdös volt a punci?Mi volt a reakció?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 10:51
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Igen alkalmi sex volt le húztam a bugyit erre akkora bűz csapott meg majdnem el hánytam magam így be verős sex volt csak
2021. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Niki
2021. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer nekem is az volt. A partnerem szóvá is tette én meg annyit mondtam rá hogy attól még bedughatod és meg is tette. Szóval ez nem sok fiút zavar
2021. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Én úgy vagyok vele, mint a Pálpusztai sajt nevű termékkel.

Okádék büdös, de milyen hihetetlenül lágy, és ínycsiklandóan finom csemege.

Meg ugye az sem mindegy, hogy ki alatt van, mert pl.: [link] (A törölgetők kedvéért. Közszereplő a hölgy. Elisabetta Gregoraci.)

2021. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Előfordul.

Mondjuk a csajok között is sokan vannak akik semmit sem tudnak az intimi higiéniáról. Aztán jönnek ide a GYK-ra, hogy viszked, vörös, csöpög folyik mit csináljak.

2021. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Volt sajnos :(

De attól függetlenül betettem, sőt ki is nyaltam.

Napokig éreztem az orromban azt a savanyú, vizelet és más isten tudja milyen szagot még.

De az Oscart az vitte amikor egy menstruálo nőt nyaltam ki. Azt senkinek sem ajánlom!!!

Senkinek sem!!!!

Na az durva volt, fúh, nincs erős gyomrom, de mai napig nem tudom, hogy nem hánytam el magam, igazából el is hánytam magam, de vissza nyeltem.

Undorító volt, de nem hozhattam szégyent a férfitarsaimra.

2021. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
6-os, megérdemelted, ha ilyen igénytelen voltál. 👏Nem a férfiakra hoztál szégyent, hanem magadra. Nincs kőbe vésve, hogy minden utadba kerülő pinát ki kell mindenáron próbálni.
2021. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordult már. Többször is. Volt, hogy gumival volt szex, de olyan is, hogy letaglozott, meghátráltam:-)
2021. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez érthetetlen. Nem kell ahhoz betegnek lenni, hogy szagos legyen a punci, elég egy izzadós, meleg nap, fülledtség, vagy csak annyi, hogy wc használat után nincs lehetőség tényleges mosakodásra, de ilyenkor eszembe nem jutna zuhany nélkül szexelni. Pont emiatt, mert szaga lesz, ahogy egy faroknak is.
2021. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Szag, mondok egy dolgot: KAJA. A fűszeres, pl. mexikói vagy thai kaja után "pikáns" lesz a punci szaga és zamata.
2021. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!