Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubban ha szexel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubban ha szexel valaki,akkor azt a többiek is látják akik ott vannak?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
El lehet vonulni es kettesben csinálni, lehet kisebb csoportban is, de lehet mindenki előtt is szexelni.
2021. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Vagy igen vagy nem .

A legtobb helyen van 1db zarhato szoba.


Ha magatokra csukjatok akkor senki nem fog zavarni. Ha nyotva az ajto megkerdezik.

2021. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Szokott lenni 2-3 kis fülke, ahova el lehet vonulni. Ahol én voltam ott csak függöny volt ajtó helyett. Egy kis táblán azt írta az etikett, hogy max 20 percre szabad foglalni.

Egyébként elárulom, amikor zajlik a szex minden sarokban, fotelben, kanapén, inkább az lesz a furcsa, ha valaki félre akar vonulni.

2021. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

#3

Te jószagú rezeda, még jó, hogy nem járok ilyen helyekre.

2021. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Azért a higiénia is vet fel kérdéseket egy ilyen helyen. Gondolom, nem fertőtlenítenek át mindent minden egyes szeánsz után (kárpitok, szőnyegek stb.), így meg elég undi. Ki akar ezer más ember testnedveiben tapicskolni...?
2021. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, nem voltam sok helyen, de én még csak bőrkárpitokat láttam pont a takaríthatóság végett. Amúgy meg nem csak a gumi, de törlőkendő is ki van téve és nem ciki letörölni magad után a széket... Szerintem a klórozatlan termálvizes fürdőkben 100x több testnedvvel érintkezik az ember.
2021. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!