Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25-30 év közötti pasik/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 év közötti pasik/ férfiak ez mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

(Nem kezelem homogén masszának a fent említett csoportot)


Mennyire jellemző az, hogy ennyi idősen nem akartok szexelni?

23 éves lány vagyok. Nem vagyok nádszál vékony, nem vagyok kövér kicsit husis, de mindenki szerint a "nőies" kategória vagyok. Van egy 28 éves párom, akivel 3 éve vagyunk együtt. Nincs köztünk szex, sokszor akkor sem ha igen érthető módon kezdeményezek. Ő magától naaaaagyon ritkán kezdeményez. Azt mondja, hogy ő nem annyira kívánja, mint én. Egy hónapja nem volt köztünk semmi, pedig együtt élünk... Valóban van olyan férfi rajta kívül, akinek ennyire kicsi a libidója? :(


Az értelmes válaszokat nagyon köszönöm.

/Képet nem küldök magamról. Mással nem akarok lefeküdni, az ilyen jellegű üzeneteket engedjük el./



2021. okt. 30. 13:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelnék, hogy asszexuális a barátod.


Vannak ilyenek, az átlagnál jóval kisebb a libidójuk. A szexre alig vágynak, könnyen el vannak nélküle is.


Szóval ha próbálsz is rámászni, akkor sem fogja kívánni, mert alapból nem kívánja a szexet. Nem téged nem kíván...


Érted?

2021. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van a barátommal. Jobban szeretett itt lányokkal beszélgetni, mint szexelni velem. Ez nem a te hibád. Ez tisztán az Ő választása.
2021. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező nő!

Nincsen igazad!

Az én személyes véleményem szerint ez van!

Én mint férfi szeretkezni, szexelni akarok naponta a nők pedig csak hetente egyszer!

Ja és ezek a legszexisebb nők!

2021. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Irigyek vagytok, hogy lepontoztatok?

Pedig a válaszom hasznos volt!

Vagy nagy baj van a toronyban?

Vagy pedig a nők nem akarnak szexelni?

Kinek is kellene az ilyen jellegű és típusú nők?

Pedig a szex és szexuális élet az élet alapja.

Akkor a nők menjenek apácának és a kolostorba!

A 23 vagyok.

2021. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Fiatal szingli férfi vagyok.

Szexelni akarok.

Hogyha a nő is akarja akkor naponta is.

Sok férfinak mínusz pontokat adtatok.

Alpári bunkók vagytok.

Vagy pedig a sárga irigység.

2021. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!