Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25-30 év közötti pasik/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 év közötti pasik/ férfiak ez mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

(Nem kezelem homogén masszának a fent említett csoportot)


Mennyire jellemző az, hogy ennyi idősen nem akartok szexelni?

23 éves lány vagyok. Nem vagyok nádszál vékony, nem vagyok kövér kicsit husis, de mindenki szerint a "nőies" kategória vagyok. Van egy 28 éves párom, akivel 3 éve vagyunk együtt. Nincs köztünk szex, sokszor akkor sem ha igen érthető módon kezdeményezek. Ő magától naaaaagyon ritkán kezdeményez. Azt mondja, hogy ő nem annyira kívánja, mint én. Egy hónapja nem volt köztünk semmi, pedig együtt élünk... Valóban van olyan férfi rajta kívül, akinek ennyire kicsi a libidója? :(


Az értelmes válaszokat nagyon köszönöm.

/Képet nem küldök magamról. Mással nem akarok lefeküdni, az ilyen jellegű üzeneteket engedjük el./



2021. okt. 30. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Én napi 2-3 kívánok. Akkor is így volt, amikor együtt éltem barátnővel. Szóval elmúlt a vágy részéről, esetleg máshol jár agyban, érzelmileg, vagy túl stresszes. Vagy tényleg bálna lettél. Sok pár elhízik. Küldj meztelen képet nekem magadról.
2021. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33F
2021. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Ha egy férfi nem szexel akkor

Nincs nője vagy

A nőt megcsalva mással szexel vagy

Testi problémák vannak ami miatt nem erektál vagy

Valami nagyobb baja van a testeddel ami miatt nem kíván vagy

Valami baja van a kapcsolatban veled, ami miatt nem akar veled élvezkedni.

Több megoldást nem ismerek.

2021. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

35 éves exem is ilyen volt, majd belepusztultam.

Nem tudom mennyire lehet gyakori, szerintem ritkább, hogy egy ilyen fiatal pasi ne kívánja a szexet. Ha a kapcsolat elején más volt, akkor itt valami pszichés dolog lehet. Nem tudtatok beszélni róla?

2021. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok, de ha minimum 2-3 naponta nem lenne szex akkor tuti baj van.
2021. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de nem önmagában azt kell nézni hogy most mi van, hanem hogy ez egy folyamat "állomása"-e. Azaz ha korábban is ekkora volt a libidója akkor biz' a pasidnak ekkora van és kész. Ha korábban azért sűrűbben kívánta de most nem akkor meg szimplán elkezdett érzelmileg távolodni, ezért nem kíván.
2021. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2021. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
En 40+ vagyok, de naponta 1_2 kívánom de nem mindig van meg. olyankor magad uram ha .....
2021. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Mindig ilyen volt kb.

Nem, nem híztam bálnává.

Vannak problémák a kapcsolatban, de sok emiatt a felgyülemlett stressz miatt.

2021. okt. 30. 13:22
 10/25 anonim ***** válasza:
#9 ha mindig is ilyen volt akkor tudtad hogy ilyen, miből gondolod hogy varázsütésre megváltozik? A te döntésed hogy így akarsz-e élni, úgymond beéred-e ennyi szexualitással vagy sem. Az adott emberhez "ennyi" tartozik, innentől nálad a labda milyen életet szeretnél magadnak.
2021. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!