Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan titkoljam el hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkoljam el hogy nem vagyok már szüz?

Figyelt kérdés
Le fogok fekudni a sráccal csak ő és a családom is úgy tugyja szüz vagyok még. Nekem végem ha kiderül az igasság. Több fiúval is voltam erre is rá fognak jonni.
2021. okt. 30. 07:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

De ki fog úgy kezelni? Te a homlokodra írod ezt hogy mindenki tudja vagy mi?

2021 van hahó!

Jogod van úgy élni az életed ahogy neked kényelmes anélkül, hogy ilyen hulyesegektol kellene félned.

Meg amúgy is adott egy nő, akinek az egész családja meg szűkebb közege egy ilyen szemellenzős gyökér, de te állításod szerint már több emberrel is voltál. Gondolom akkor is pont leszartad mit gondolnak körülötted, szóval most is tedd ezt. Ennyi.

2021. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ezek nem így működnek nálunk. Nem tudok költözni és ezek az emberek mindig csak a másikkal vannak elfoglalozva.
2021. okt. 30. 08:29
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd azt neki, hogy várni akarsz az esküvőig 😂
2021. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd nekik hogy a saját házuk előtt sepergessenek és akarjanak le rólad. Ilyen egyszerű. Nehogy már emiatt szenvedj. Fogyatékos vidéki parasztok akiknek nincs jobb dolga mint károgni. Mondom ezt szintén videkikent, csak én leszarom mit szólnak ahhoz hogy raszta hajam van, tetoválások vág bármi más amitől nem leszek jó asszony meg feleség meg cseledje a híres uramnak.
2021. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért fekszel le egy olyan emberrel akitől félsz?
2021. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem olyan öreg csak 4 évvel idősebb és nem tőle félek hanem ami utána lesz majd.
2021. okt. 30. 08:40
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, én csak olyannal fekszem le, akiben megbízom. Tehát nem kürtöli szét a titkaimat.


Amúgy a korábbi kis alkalmaid hogyhogy nem okoztak gondot?

2021. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mert azok nem itteni faszik voltak. Nem bízok meg benne annyira azért félek. A szexet meg kívánom és nincs más most.
2021. okt. 30. 10:26
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond azt, hogy a szűzhártyád már rég elszakadt magától sport valami közben cs még szűz vagy. A többit meg megjátszod
2021. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használd a kezed, dugj fel egy uborkát vagy mittudomén a dráma helyett
2021. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!