Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rendesebb nőkhöz elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendesebb nőkhöz elég kisebb pénisz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az ilyen partizós fiatal lányokhoz 17-20 évesekhez tuti nagy szerszám kell mert mennyi pénisszel van dolguk?


Ilyen csendesebb, visszahúzódóbb lányok/nőkhöz elég a kisebb szerszám? Mert ők életükben max 2 pasival fekszenek össze.


Ebben van valami összefüggés?



2021. okt. 26. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem személyiség függő hogy kinek mekkora pénisz az ideális, nyilván a hüvely méretétől függ..
2021. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Én az ellenkezőjét tapasztaltam. A nagyszájú party bitch meg volt szeppenve és kb... hm... nem is tudom. Oda lett neki lógatva, aztán ennyi. A csendes lányok úgy szétkaptak, hogy csak néztem ki a fejemből.
2021. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

Hm, korábbi tapasztalataimbol a csendes lány nem szólt semmit, de az igazi parti ribi, akinek volt 6-7 egyejszakas illetve utcán is szexelt titokban, tehát egy ultra bevalallós csaj volt, az sem mondott rá semmit.

Viszont volt egy hiper csendes lány is még, na az viszont megszólta, sőt, nem is élvezte a szexet a kis szerszámommal, 17,5 hosszú és 4,5 vastag.

Azt sem tudtam lányos zavaromban, hogy hova nézzek mikor szex után benyögte ezt. Mert a ribi csaj volt 22+ szerszámmal, ahhoz képest mondta, hogy a méretek az nagyon jó, neki pont ez a megfelelő, sőt még nagyobb is ami neki elég lenne.

Szóval ez ilyen ez a dolog.

2021. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

A te méreted mindenfajta nőhöz túl kicsi.

Egy csendes lány

2021. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lol azért vannak itt gondok a fejben. Amiatt nem aggódsz, hogy az intelligencia szinted lesz kicsi a nőknek?
2021. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver azt mondták már neked hogy nem minden "bulizós" lány dugja végig minden hétvégén más pasikkal a bulikat? Attól hogy valaki szeret bulizni, partizni még nem lesz r.banc csak a frusztrált kis pötsök szemében akiknek nincs esélye náluk.

Ja amúgy meg nem a pélótól függ milyen a szex minősége, hanem hogyan használják. S biz' a broki sem kerül elő a nadrágból amíg nincs meg a szimpátia és a vágy. A "menőcsávók" akik sorban szedik fel a nőket ezek kialakításában erősek nem bohócméretben.

2021. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 6-os írja.

Volt dolgom "menőcsávóval" és a legjobb indulattal sem mondhatom, hogy nagy mérete volt.

A dumájával szedte le rólam a bugyit, nem a méretével.


(Nem buliban szedtem össze.)

2021. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
A bulizós lányoknak, akiknek a szájuk nagy, nagyobb bátorságuk és önbizalmuk van megmondani, hogy mi kell nekik.
2021. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Ezt hozza a gyk. hogy olyan marhaságot bebeszéltek magatoknak hogy szinte már nekem is fáj.

Minek a net ha csak a hülyeség ragad meg bennetek.

Általában a nagyszájú csajok csak a butaságukat próbálják kompenzálni a hülyeségjükkel .

Csak vigyorognak állandóan és ha oda kerül a sor meg egy darab fa szinte mindegyik.

Minél harsányabb egy csaj annál rosszabb a kapcsolatban.

Ellenben egy szolíd , szende kislány az nekem mindíg kellemes csalódás volt. Olyan érzéki szexi csajok lettek mikor oda került a sor hogy meglepődtem a legtöbbször.

2021. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs
2021. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!