Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretik a pasik, azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik, azt mondani vagy csinálni, hogy tövig nyomják? Ez milyen érzés? Vékony vagy dundi csajt jobb így dugni? Van különbség?

Figyelt kérdés
Persze az jó ha érzed, hogy benned van valaki, de volt mikor vadul szexeltem vkivel, és a méhszájamat döngette mikor tövig volt, az nem volt kellemes. Szóval miért jó tövig tolni, és miért nem elég csak 3/4-ig :D? Van érzetre különbség?

2021. okt. 25. 13:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Van.
2021. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Van. Igazi férfi tövig nyomja. :) Nekem kicsi a péniszem így nem okoz problémàt
2021. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Igen van, de, szóljatok, ha már nagyon mély, akkor változtatunk, az én csajom azt szokta olyan kor mondani, hogy "Húú de mély vagy!" akkor vigyázok kicsit.
2021. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Van érzésre különbség, hiszen érzed, hogy a teljes péniszt körbe veszi a hüvely, vagy csak a felét... Nyilván ha a lány szól, hogy kellemetlen, akkor abbahagyom.
2021. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Intenzívebb és kellemesebb, ettől még ésszel kell csinálni hogy a partnernek is jó legyen. A partnernek nem a testtömege számít, hanem hogy mennyire tetszik, mennyire vonzódom hozzá s mennyire találjuk meg a közös hullámhosszt az ágyban.
2021. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sokkal jobb tövig. Nem az, hogy jobban szorít vagy ilyesmi. Hanem maga az érzés, hogy magamévá teszem a nőt olyankor. Meg ha tövig nyomom, akkor erőből lehet nyomni, amíg fizikailag lehetséges, sokkal erőteljesebb élmény ilyenkor. Plusz mégvalami, nekünk férfiaknak mindenkiben ott van ez a méretkérdés, és azért is érezzük szükségesnek, hogy minél jobban kitöltsük a puncit, hogy érezze a csaj. Tudom, ez ilyen hímsoviniszta baromság, de így van. Ilyenkor még örülök is, hogy nincs nagy farkam, mert kutyapózban, mikor ő is felizgult rendesen, simán betudom nyomni én is tövig a legtöbb lánynak, és olyankor már nem fáj nekik.
2021. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Fu de jó sok válasz jött. Hát mostmár így jobban értem, köszönöm. De az butaság, amit utolsó írtál, h miért érzitek szükségesnek. Amúgy ha egy nő több péniszt látott egynél, akkor tud különbséget is tenni,meg azért látszatra is látszik, melyik a nagy és a kisebb, és nem a tövig tolásnál derül ki. :)
2021. okt. 25. 13:57
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom miert de plusz jo erzes hogy teljesen benne van a farkam a lanyban es elvezi. körül veszi a puncija teljesen. :) persze ha faj neki akkor kijjebb huzom :)
2021. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

"De az butaság, amit utolsó írtál, h miért érzitek szükségesnek. "

Teljesne tisztában vagyok vele, hogy nektek nem annyira fontos a méret. De a férfiakba bele van kódolva ez a marhaság, muszáj kompenzálnunk minden létező dologgal. Ez van, nem tehetünk róla. De akkor is nagyon jó érzés, mikor tövig nyomom.

Ja és kérdezteda a testalkatot: én voltam egyszer egy nagyon nagydarab csajjal, és 2 olyannal, akiknek átlagon felüli, nagy fenekük volt. Azért írom ezt le, mert velük volt a legjobb kutyapózban. Engem baromira felizgat a nagy popó, főleg ha formás is. Vékony lányt nem olyan jó érzés keményen pakolni, mindig az az érzésem van, hogy ne fájjon neki, meg túl törékeny.

2021. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 nemaRendőrség ***** válasza:
72%
Igazából én azt nem értettem soha ha valaki nem tövig nyomja
2021. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!