Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kipróbálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kipróbálnátok egy swinger klubbot ha csak olyan pasik lennének ott akik bejönnek nektek és a korosztályotok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

#8 nem lakás, hanem egy 100-120 m2-es kis miniklub, bárpulttal, kis tánctérrel, ülőgarnitúrával, na meg megfelelő ágyakkal, sőt még pár BDSM játékszerrel is :)

Azt viszont jól látod hogy nem hívnak szóló pasikat, ha azok is mehetnének és nem lenne a párok esetében sem "szűrés" akkor pont ua. lenne a helyzet mint bármelyik más klubban, de ez nem klub, hanem a saját privát "kéjbarlangjuk" ahova szombatonként 8-10 párt áthívnak akiket ismernek és mellettük max. 2-3 új pár mehet hogy legyenek új arcok is.

2021. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám 20L
2021. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Ki 😄😄
2021. okt. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak a pasiknak én nem kellek, szóval petrezselymet árulni mehetnék csak oda :D
2021. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

#14

Mindjárt lepontoznak téged is mint a ketteskét.

2021. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálnám szívesen.

De az tényleg élhetőbb lehet, amit az egyik válaszoló írt, hogy szűkebb körben ismerős párok és szóló nők járnak össze.

2021. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#15 vicces


Most írt valaki egy privátot, hogy "JAJJ de hát miért?"


Basszus ugyanez a pasi két hónapja ghostingolt itt, miután nem is tudom mennyit beszéltünk. Miért? Átküldtem neki a Facebookom. Soha többé nem hallottam felőle.

2021. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
#14 alapszabály ha "csak szex" akkor a férfiak hajlamosak maguknál x ponttal lejebb is belemenni. Swingerben senki sem marad parlagon HA akar is valamit. Többször láttam olyat hogy igencsak telt (>100 kg) illetve úgymond igen érett (>60 év) hölgyeknek is bőven akadt "kérőjük".
2021. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#18

Voltam swingerben, két 40+os pasin kívül senkit nem érdekeltem. És az a két pasi tényleg negyvennek nézett ki. Logós pocak, ráncok, minden.

Akkor 22 voltam, 60 kg.

Egyszerűen nem vagyok szép. Kopasz a fejem két oldalt, (nem nő oda hajam) görbe az orrom, és az orrcimpám is nagyon ronda, szemből belelátni az otromba. Emellett tokám is van, amikor négy évvel ezelőtt kb 45 kgra fogytam, akkor is megmaradt. A fülem eláll, és a homlokom aránytalanul magas.


De azért köszönöm a kedves szavakat,értem hogy bíztatni szeretnél :)

2021. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
#19 nem azt mondtam hogy a sportos, jóképű pasik fognak térdre borulni, mert ott is igaz a kereslet-kínálat törvénye (a legjobb pasik a legjobb nőkre mennek), de ettől még mivel több pasi van mint nő ÉS a pasik "alacsonyabb" kategóriába is belemennek ha csak szex egy klubban a kötetlen szex megélésére még mindig könnyebben találsz partnert mint máshol.
2021. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!