Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kipróbálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kipróbálnátok egy swinger klubbot ha csak olyan pasik lennének ott akik bejönnek nektek és a korosztályotok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2021. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Azoknak én nem szoktam kelleni. :D
2021. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Ha a párom elengedne mennék:D
2021. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Voltam már. Nem jött be. 10 perccel előttem más nőt nyalogatott és dugott utána engem akart... nem az én világom.
2021. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Van ilyen (zártkörű) klub, ahova csak fiatal, csinosabb vagy legalább átlagos megjelenésű párok v. szóló nők mehetnek. Mondom zártkörű - a tulaj válogat (ők is egy csinos pár) mert ezt várják el a vendégeik. S csak párok v. szóló nők, nincsenek nyálcsorgató pasik magukban.

Ja amúgy klubban semmi sem kötelező. Ha ott van 25 pasi amelyikből 5 jön be akkor azok közül válogatnak nem kötelező mind a 25-tel (sőt abból az 5-ből is választhatnak csak 1-et, vagy mondhatják azzal sem).

2021. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy is kipróbáltam, hogy nem ilyen emberek voltak:D de persze szívesebben mennék olyan klubba, ahol 25-35 évesek vannak és igényes! a vendégkör. Persze ilyen sose lesz, mert ebből megélni nem lehet. Max az amerikai filmekben nézhetjük az ilyen exklúzív szexpartikat:D

25N

2021. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
#6 van ilyen hely Magyarországon, de ezek zártkörű, meghívásos bulik és nem az anyagiak miatt csinálják (csak pároknak és szóló nőknek, erősen szelektálják a résztvevőket kor, kinézet és szimpátia alapján)
2021. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7: ez a baj, hogy nincs hozzá megfelelő helyszín és szóló férfiakat se hívnak. Olyasmi nem igazán érdekel, ahol egy pár a lakására hív meg x párt. Az más kategória
2021. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár egy sima átlagosba is tervezem, hogy megyek.
2021. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi tervezunk is ilyen helyre ellatogatni a parommal. Nemreg volt az elso swinger elmenyunk, ami mindkettonknek tetszett egy parral, akit az interneten ismertunk meg, viszont most ki szeretnenk probalni szemelyes ismerkedes utjan, megiscsak jobban meglegyen a feeling. Mi Parizsban elunk, igy itt van sok igenyes swinger vagy libertine klub.
2021. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!