Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok van olyan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok van olyan szexuális fantáziátok, hogy megragadnátok egy lányt erősen, úgy hogy ne tudjon szabadulni és jó durván megdugjátok egészen addig, amíg bele nem élveztetek és magatokévá nem tettétek őt?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki is felháborodna, hogy ez milyen durva kérdés, elmondom, hogy csak érdekel kit izgat ilyesmi fantázia szinten. Vannak-e itt gyakorin olyanok, akiket ez érdekel. Itt olyan lányra gondoltam, aki akar is titeket.

2021. okt. 21. 11:30
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Vannak olyan lányok, akik ezt élvezik és így is tettem fel a kérdést. Ne értsétek félre.
2021. okt. 21. 11:52
 12/32 anonim ***** válasza:
36%

10-es picsogónak.

Majd találkozol te is egy igazi kannal, aki mellett pitizel,pattogsz,csüngsz minden szaván, és este jutalmul megkapod a magadét is,hogy az ágy szétesik.

2021. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
61%
12-es marhának. Nem fogok, egy férfi sem ér annyit. ;)
2021. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%
Igen vannak voltam ilyen lánnyal bár nekem nem az ilyen szex jön be de kérésére egyre durvább voltam mert úgy szerette szóval van ilyen
2021. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%
Nekem már az is sok volt, hogy a hajamat elkezdte húzni a barátom. Ezt azért nem engedném nekim
2021. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen. Nem tudom ezen miért akadnak ki egyesek, ez egy szimpla szerepjáték. Engem is izgat nőként az alárendeltség, ha találnék olyan partnert aki ilyen domináns akkor miért ne? Ettől még nem lesz erőszak, tekintve, hogy mind a ketten beleegyeztünk és lefektettük a szabályokat.
2021. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
37%
Én nem szeretnék megerőszakolósat játszani a barátommal.
2021. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan 16os ez egy szerepjáték nem kell elítélni az ilyet mindenkinek más jön be 14-es voltam
2021. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%
Ez sok lány számára is izgató. Ha azzal a lánnyal teszed, akivel együtt vagytok, és megbeszélitek előre, hogy ez mindkettőtöket izgat, akkor teljesen rendben van. Nyilván ilyenkor is oda kell figyelni a lányra, hogy nem történik közben baja, olyan, ami miatt félbe akarná szakítani. Akár menekülőszót is lehet használni a biztonság kedvéért.
2021. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy ilyen barátnőm. Neki az volt a sztorija, hogy 17 éves korában majdnem megerőszakolták és ilyen jellegű szerepjátékokkal próbálta feldolgozni. Elmondása szerint az, hogy átéli a traumát és utána kiderül, hogy aki ott van az ismerős sőt olyan akit szeret az megnyugtató és segít.

Nála ez úgy működött, hogy adott kulcsot és megbeszéltünk egy hetet amikor éjszaka be kellett "törni" hozzá és megerőszakolni. Természetesen biztonságiszóval. De sose használta. Meg amúgy sem az én műfajom, de érdekes tapasztalat volt.

2021. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!