Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érdekel még mindíg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel még mindíg egy olyan pasi akiről minden lehetőséget megragadnak a barátnőim hogy lebeszéljenek?

Figyelt kérdés
Tehát van egy srác aki nem csak tetszik de nem is vagyok még szerelmes belé úgy a kettő közt van valahol és a barátnőim folyamatosan mondják hogy hagyjam mert csalódás lesz nekem az egész mert ez a fiú mindenkit megdug én viszont szűz vagyok és nem biztos hogy úgy figyelne rám ahogy egy olyan srác aki hát nem olyan mint ő
2017. febr. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd...

A te életed, nem a barátnőidé.

Ha én aszerint éltem volna, ahogy a haverok akarják, akkor rohadt boldogtalan életem lett volna.

Meg kell próbálni, ha csalódás lesz, akkor csalódás lesz. Most mi a jobb: csalódni, vagy utólag évekig bánküdni, hogy "mi lett volna, ha"?...

Az meg, hogy lyukra játszik-e, az meg kiderül elég könnyen. :)

2017. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el arra rá fogsz jönni ha csak a szexre kellenél neki. Ha pedig így van akkor előtted a választás, hogy így szeretnéd-e az első alkalmat. :) Adj neki egy esélyt, és majd kiderül milyen. Én 5 hónap után feküdtem le a barátomnak először, addig türelmesen várt rám, sosem erőltetett semmit. Tehát ha én nem akartam akkor (eleinte amíg féltem az ilyen dolgoktól tapasztalat híján nem nyúlt hozzám, mindig csak kis lépésekben haladtunk. :) Aztán megvolt a dolog, mai napig legszebb élményem, azóta is együtt vagyunk. Én attól is tartottam egy kicsit, hogy én elégítsem őt ki szájjal, de aztán amikor 'rászántam' magam, még meg is lepődött. De az sem mondta soha egy szóval sem. :)
2017. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te azért nem haladsz mert az idióta barátnőid hátráltatnak és azt hiszed hogy segítenek holott csak irigyek rád mivel neked összejönne az ami nekik nem

Nem egy kapcsolatom azért nem jött össze a nőkkel mert a semmirekellő barátnői alaptalan dolgokat beszéltek be a csajnak...

2017. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!