Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pasi is így csinál békülős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is így csinál békülős szexnél?

Figyelt kérdés
Volt egy kisebb nézeteltérés a pasimmal. Semmi komoly, csak nem értettünk egyet, aztán megjegyeztük, hogy hülyeség volt, nem számít. Utána pedig szexeltünk. Teljesen másképp csinált, mint ahogy szokott. Sokkal vadabb és dominánsabb ilyenkor, mint egy sima menetnél. Tegnap szex közben konkrétan rácsapott a seggemre, amit egyébként szex közben eddig még sosem csinált. Élvezem, nem panaszkodom, csak mégis furcsa, hogy ilyenkor ilyen heves.

2017. febr. 17. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolom levezeti az indulatait


23F

2017. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor feloldódik az általános stressz és felszabadultabb.
2017. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden alkalommal ilyen, mondjuk sokat is veszekszem vele. :D
2017. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Nálunk is így van :)
2017. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony! :) Én is vadabb vagyok olyankor... de ő is. Húzzuk-tépjük egymás haját, csapkodjuk egymás fenekét, vadul, erőszakosan, szinte fúrva nyaljuk ki egymás fenekét, vadul hatolok belé, és karmoljuk szét egymás hátát.

A következő menet pedig gyengéd, ölelkezős, puszilkodós, nagyon hosszan tartó.

2017. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!