Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a harmincas éveimben a gimis kamaszlányok felizgatnak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 11:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

#17 nyugi már. pusztán arról szólt a kérdés, izgatóak-e, semmi másról

engem is izgatnak, pedig sem hosszú távú kapcsolatot, sem szexet nem szeretnék tőlük.

2021. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, van köztük izgató, de nekem nem az eseteim. Sosem voltak. Egész 14-15 éves koromtól mindig is a 30+ nők jöttek be, ez most is így van. Sajnos nem adatik meg, hogy együtt is legyek bármelyikkel.


21F

2021. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Tőled idősebbeket is izgatnak, legfeljebb nem vallják be!
2022. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nézd, én komolyan azt gondolom, hogy amíg az ember egy úgymond optikai csalódás hatása alatt tetszetősnek talál vkit, addig semmi baj nincs. Mondok is egy durvább példát: pl ha meglátsz egy jó feneket tangában, ami valójában egy férfié, de teljesen nőies, attól még nem vagy meleg, hiszen, amint megtudod, hogy férfié, rögtön elmegy a kedved és jön az undor. Ha egy 14 éves lány szuper nőies alkattal rendelkezik, akkor nyilván nem pedofíliáról beszélünk, hiszen te egy nő látványára indulsz be és kezdesz el fantáziálni. Akkor lenne baj, ha egy igazi kislány izgatna fel, akinek még semmilyen nőiessége nem alakult ki. Normál esetben őt úgy kell látnod, mintha a sajátod lenne, vagy akár egy kisfiú, vagy férfi, ergo egy átlag hetero férfi számára szexuálisan semlegesnek, vagy egyenesen visszataszítónak.

Bocs ha hosszúra nyújtottam, én ezt így látom.

2022. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Dzsoki ***** válasza:
Normális,ha egy 16-18 éves lány fel tud izgatni egy idősebb férfit. Engem is fel tud izgatni egy 18 éves leány látványa. 58F
2022. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!