Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyesmi gyakran lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi gyakran lehet egy harmincas férfinál?

Figyelt kérdés

Sok beszélgetés és néhány randi után lefeküdtem egy férfival, akit amúgy is ismerek egy ideje. A behatolás után hamar elment, pedig többször is megállt és lassan csinálta. Viszont még így is hihetetlenül jó volt, mert előtte alaposan kényeztetett engem, orgazmusig nyalt engem stb.

Azt mondta, régóta nagyon tetszem neki és amióta elkezdtük jobban megismerni egymást, még jobban vágyott rám. Szerinte idővel egyre tovább fogja bírni. Engem különösebben nem zavar, ugyanúgy kedvelem és maradok vele csak látom, szégyelli kicsit magát. :)

30+ férfiak, ti is voltatok már így? Valami tippet esetleg tudtok adni?


2021. aug. 30. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem csak a 30+ férfiakkal van így, hanem kb mindegyikkel. :) Minél jobban kívánod a nőt/szexet, annál hamarabb, meg annál nagyobbat élvezel. Nyilván idővel megszokottabbá válik kettőtök között a dolog, akkor valószínű tovább is fogja bírni. Ettől még lehet ugyanolyan élvezetes számára nyilván, félreértés ne essék. Ha folyamatos korai magömlése van, akkor tudom ajánlani, hogy verje ki aktus előtt, vagy csináljátok 2-3 menetet, ha bírja, biztos, hogy tovább fog tartani.
2021. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő.

Én 48 vagyok. Az, hogy milyen gyorsan megyek el, vagy éppen lassan, megfigyelem szerint nem a koromtól függ, sokkal inkább a nemi izgalom mértékétől, a stressztől, a fáradtságtól.

2021. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tovabb fogja birni. En is ilyen tipus voltam, illetve ha hosszabb ideig nincs senkim, utana az elso alkalommal gyorsabban elmegyek. Ha segiteni akarod, adj pozitiv visszajelzest, hogy tudja, neked is jo a szex, illetve eleinte hagyd, hogy inkabb o iranyitson. 42F
2021. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják, nem életkor függő, 40-es, 50-es pasik között is van gyorstüzelő. Hogy a pasidnál "így marad-e" vagy sem majd elválik pár alkalom után. Az a lényeg hogy élvezted, egészségetekre :)
2021. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Én 19 vagyok, nekem előtte otthon mindig ki kell vernem, különben semeddig sem bírnám, de így teljesen jó.
2021. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök természetes minden korú férfiembernél az, hogy új partner nagyobb izgalom, elsőre gyorsabb az elsülés, ha csak előtte ki nem tárazott. Persze ha egészséges, akkor van 2., 3., akár 4. .. menet is. Aztán miután már pár esős napot átkeféltek kialakul nála első menetre is a hosszú állóképesség.
2021. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2021. aug. 30. 17:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az izgalom, ha régen volt nővel, a teljesítési kényszer, mind-mind okozhat ilyen gondot. De ha a nyalással elérte az orgazmust, akkor nem lehet olyan nagy gond.
2021. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért lényeges, hogy 30+-os a férfi? Kérdező, te mennyi vagy?
2021. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem korfüggő, ez tévhit. Aki gyorstüzelő, az 30 meg 50 évesen is gyorstüzelő.
2021. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!