Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyesmi gyakran lehet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi gyakran lehet egy harmincas férfinál?

Figyelt kérdés

Sok beszélgetés és néhány randi után lefeküdtem egy férfival, akit amúgy is ismerek egy ideje. A behatolás után hamar elment, pedig többször is megállt és lassan csinálta. Viszont még így is hihetetlenül jó volt, mert előtte alaposan kényeztetett engem, orgazmusig nyalt engem stb.

Azt mondta, régóta nagyon tetszem neki és amióta elkezdtük jobban megismerni egymást, még jobban vágyott rám. Szerinte idővel egyre tovább fogja bírni. Engem különösebben nem zavar, ugyanúgy kedvelem és maradok vele csak látom, szégyelli kicsit magát. :)

30+ férfiak, ti is voltatok már így? Valami tippet esetleg tudtok adni?


2021. aug. 30. 13:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez nem korfüggő. 20 évesen össze jöttem egy 30 éves férfival, elhittem, hogy huhu tapasztalt, miket tudhat. Gyengén nyalt, hamar elsült. Azon kaptam magam, hogy még én próbáltam praktikákat bevetni, hogy tovább bírja. Beszélni se tudott a szexről. Akivel most vagyok 27 éves, de mindenben elképesztően jó, orálban, addig bírja, amíg csak nekem szükséges. Szóval ez nem korfüggő, ha valaki nem tudja ezt ilyen idősen, akkor nem is akarja tudni.
2021. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kor kérdése! Izgult és nagyon izgattad!
2021. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!