Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a harmincas éveimben a gimis kamaszlányok felizgatnak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 11:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
Én 27 vagyok és nekem is a 15-19 éves lányok tetszenek a legjobban. Külsőre ez a korosztály a legszebb szerintem és ez nem fog változni, akárhány éves leszek. Az már más kérdés, hogy hosszútávú kapcsolatot nem igazán tudnék már elképzelni velük. Nagyon nagy az érettségbeli különbség. Szex szempontjából biztosan nagyon jó lenne, de más téren nem biztos, hogy passzolnánk. Nagyon más érettségi szint. Teljesen más céljaim vannak. A karrier a legfontosabb nekem, nekik pedig a bulizás stb. Egy ideig lehet, hogy jó lenne, de hosszútávon tuti nem.
2021. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel nem vagy egyedül…
2021. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy ezt írjátok, lehet én jártam normális suliba, de ott senki sem bulizott meg ivott állandóan. Nem voltam kicsapongó, a kortársaim sem, mindannyian hamar találtunk párt és inkább a 30-as korosztályból. Egy éve végeztem, párom 36 éves és 2 éve vagyunk együtt, most 21 vagyok. 5 éves gimi.
2021. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#8

Jó, igaz. Hozzátartozik a dologhoz hogy én 14-15 évesen kezdtem a kicsapongó, bulizós, ivós életet és már kiégtem belőle kicsit. Jobban vonzanak az idősebbek

#7

2021. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális, sőt minnél idősebb leszel aNál jobban fognak! :D
2021. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy minél idősebb lesz, annál fiatalabb tetszik majd neki..
2021. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
20%

Öreg vagy.Mit akarsz mar?

Diszkóba jarni vele?

Ne legyél már nevetséges!

A lanyod lehetne te f.sz!

2021. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Ha a testileg érett, nőies lányok izgatnak fel a 18 alatti korosztályból, mármint nem arról van szó, hogy nagy a melle, hanem hogy "felnőttes", nőiségének már a tudatában van. De fejben, tudod, hogy egy első gimnazista, 14-15 éves lány tabu, mert még gyerek akkor nincs gond.

Ha kifejezetten a gyerekes, gyereklányok izgatnak fel, és nem érdekel, hogy gyermekek még, akkor gond van.


Ezt egy pszichológus nyilatkozta, hogy ha egy 14 éves lány, kirakja a cickókat, kifesti magát, tűsarkút húz, az normális, hogy ha egy bármilyen korú férfi figyelmét felkelti. Mert hát "ivarérett" és párkeresősen viselkedik.

A gond akkor van, ha a korának a tudatában tovább érdekel egy férfit, mert akkor az adott férfi nem tudja fejben eltenni, hogy GYEREK még!

2021. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
A mai fiatal lányok magas százalékban nagyon érettek, formásak és szexik.Van vmi a levegőben vagy a tápszerben... :)
2021. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%
17-es, a büdös fenébe húzzál el innen vagy kirakatunk! Mit képzelsz te magadról, hogy lehordod a kérdezőt???? Teljesen normális dolog, ha JÓ értelemben izgalmas valakinek egy serdülő korú lány! ÉS MILYEN JOGON ÓCSÁROLOD NYILVÁNOSAN A KÉRDEZŐT? Szabálysértő vagy, a kérdezőt kérem, jelentse a 17-es választ.
2021. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!