Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon ti be mernétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon ti be mernétek vállalni ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden és tömören annyit mondanék, hogy anális közösülés, egy tiszta, ápolt lánnyal.

Gumi nélkül, és a végtermék ott is landol.



2021. okt. 20. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De elég valószínűtlen, hogy ezt bármelyik rosszlány bevállalja. Bár lehet, hogy van az a pénz.
2021. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát 1 óra, plussz az extrák durván 55 ezer
2021. okt. 20. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Gumi nélkül nem, mert amelyik lány ilyet bevállal, az olyan is. Az AIDS leginkább anális szexszel terjed.
2021. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mert aki neked bevállalja az bárkinek megcsinálja, ha ráfizet. Lehet aznap már te leszel a 3. fickó gumi nélkül benne, azon a héten, hónapban meg... na számold ki.
2021. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az anált nem (mert nem érdekel). De gumi nélkül punciba simán bevállalnám .... feltéve, hogy bele élvezhetek. Utána meg is nézném ahogy kifolyik belőle a lé!

Legendákat hallottam már, hogy van ilyen lány a rosszlányokon aki vállalja így is, de amikor rákérdeztem ki az .... senki nem tudott tényeket írni. De ... egy kivétel. Egy valaki írt (privátban természetesen) két győri lányt akik fent vannak és vállalnak, de Pestieket valahogy senki sem tud. Vagy nem mer. Pedig lesz*rom .... akár dupla lóvét is kérhet, ha vállalja!

2021. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

55 ezer? pénzlehúzás! a felét sem éri a dolog..


Amúgy van jópár csaj aki kapható iylenre Rl-on is. ;)

2021. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Hát nekem eddig valahogy nem jött össze.
2021. okt. 20. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele.
2021. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!