Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar sok fiú probát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok fiú probát tenni a saját neemével?Miért nem elég nekik a pu'ci?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 04:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tudod hogy van a mondás

Ha ló nincs, jó a szamár is...


Egyébként lehet az van a dolog mögött, hogy a sok játszmázás és hitegetésre unnak rá és megpróbálják kitágítani az opciók tárházát.

Hihetetlenül fog hangzani, de manapság hamarabb talál az ember olyan pasit, aki nőiesebb mint az átlag nő és tövig benyeli a pisztolyt elsö talinál, mint nőt aki ne járatná az agyát, mert az elvárásai az egekben vannak.


Ez a mai világ már csak ilyen.

2021. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem az vitt rá, hogy volt egy csajom aki nagyon nem tudott szopni, és érdekelt én ügyesebben tudom e csinálni meg úgy általában érdekelt hogy mi ebben olyan nagy kihívás, így kerestem egy faszit akit leszophattam.
2021. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Van egy étterem. Van mindenféle étel a menüben: rántotthús sült krumplival, töltött káposzta, spagetti stb. Csak azért, mert körülöttem mindenki a rántotthúst nyomja befelé, én nem kóstolhatok bele valami másba?


Az hogy mit veszel a szádba, teljesen a saját ízléseden múlik.

2021. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

"Miért nem elég nekik a punci?"

Hát azért, mert mostanában a punci csak a fehér lovas hercegeknek jár, és az is csak addig a másodpercig, amíg szembe nem jön egy még fehérebb lovú herceg (nagyon durván fogyasztói társadalmi "értékrendekre" alapszik a legtöbb női kiválasztási algoritmus). Ha meg nem vagy fehér lovas herceg, akkor meg hiába szeretnéd a puncit, csak aránytalanul sok erőfeszítéssel van rá minimális esélyed, hogy kapj. És bizony vannak, akik ezen a rendkívül bizonytalan kimenetelű küldetés alatt is szeretnék megtalálni a módját, hogy jól érezzék magukat.

2021. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 LuckyLevi ***** válasza:
Nekem eleg lenne a Te puncid.
2021. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aztán kiderül a háttérbe az áll hogy te egyiknek se kellesz xd
2021. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami gond van veled hogy ezen ennyit rágódsz :D

Ha te nem vagy sem bi sem meleg akkor mit érdekel más mit csinál:D

2021. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!