Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar sok fiú probát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok fiú probát tenni a saját neemével?Miért nem elég nekik a pu'ci?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 04:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mivel jobb egy undorító férfi fenék?komolyan mondom felhúzom magam korán reggel ha erre gondolok,és igen homofób vagyok
2021. okt. 20. 04:22
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően elég a punci is.Változatosságképpen jó néha a popsi is de csak akkor ha az egy jó nőhöz tartozik.
2021. okt. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Most, igazából neked ez miért fáj?
2021. okt. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Azért,mert izgulnak arra is egyesek.

Nekem a punci a nyerő,de vertem már ki másnak és bármikor újra megtenném mert izgalmas volt,tetszett.

2021. okt. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok homofób mindenki ahhoz a nemhez vonzódik akihez akar de se meleg se bi nem vagyok szóval nem érnék hozzá másik faszihoz aki igen az meg bi akár minek vallja magát az anál sem vonz szóval maradok a puncinál annak ellenére hogy hatalmas divat lett a bi hozzáállas szóval szokj hozzá 🤣
2021. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Azok akik ilyet akarnak az mind búzás.

Egy heterónek nem jut ilyen eszébe sem.

2021. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert divat.
2021. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"korán reggel ha erre gondolok"


Eleg érdekes,hogy felkeléskor erre gondolsz.

Én arra,hogy mar megint mehetek dolgozni.Megyek a a wc re xarni,aztán pakolok dolgozni.Teljesen lexarom hogy ki kivel mit csinál.Tőlem lovakat is dughatnak kora reggel.

2021. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

A lányok is tesznek egy próbát a saját nemükkel, ne aggódj.

Nem ismerek olyan lányt a közelemben, aki legalább pettingig nem jutott el másik lánnyal. Ez nem zavar, csak a pasik?


Különben neked amúgy is nem mindegy?

2021. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a szíved mindjárt megsajnállak hogy korán reggel ilyen gondokkal küzdesz! Mit érdekel téged ki mire izgul. Hány éves vagy csillagom hogy ezen nem tudsz túl jutni.
2021. okt. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!