Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarta,hogy leszopja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarta,hogy leszopjam az első randin?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 20:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%
Én szeretem, és engem is szoptak már le első randin.
2021. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hány éves volt? Lehet, hogy szűz volt és inába szállt a bátorság!
2021. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Én szeretem túrósan is.
2021. okt. 16. 21:31
 24/31 anonim ***** válasza:
28%

Velem pár hónapja volt ilyen. Annyi történt, hogy lefeküdtem egy régi csajommal, neki meg olyan a nunija, hogy nedvezik mint az állat, majd egyszer csak eláll neki és kész kiszárad, utána meg síkosítóval kell folytatni.

Szóval úgy be voltam indulva, hogy síkosító nélkül verettem tovább, másnapra meg úgy nézett ki a farkam, mint egy égési sérültnek. Fenistillel kellett kezeljem a horzsolásokat 2 hétig.

De közben meg randim volt, várhatóan tuti akcióval.

Az első héten kimagyaráztam, hogy megfáztam, de ha a 2. héten is lemondtam volna, akkor tuti bukom, ezért elmentem.

Fel is jöttünk hozzám, ahol előadtam egy orbitális kamut arról amikor már akcióra került volna a sor, hogy a munkahelyemen kellett pakolásznom egy számmal kisebb munkásnadrágban, ami a szorossága miatt ledörzsölte a gyíkomat és fáj.

Végül úgy oldottuk meg, hogy rengeteg testápolóval puhára krémezte a sérült farkamat én pedig szétlefetyeltem és ujjaztam az édes nuniját.

Szóval dugás nem volt.

2021. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2021. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem velem randiztal azért
2021. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom, vagy nem jöttél be neki, vagy szimplán hülye. nekem volt első randim ahol a csaj megdugatta magát velem, lett belőle vagy féléves kapcsolat is :)
2021. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%
Micsods kamu kérdés. :"D
2021. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
17. Hát a tied az engem is.
2021. okt. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
"Én szeretem túrosan is" - Oké, ez egy kamu kérdés :D :D
2021. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!