Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan szeretitek az előjátékot?

Figyelt kérdés

Lányoktól kérdezném, ti hogyan szeretitek az előjátékot? Illetve hány percig tartson? Nyalást mennyire és hogyan szeretitek, mennyi ideig tartson?

Tudom, hogy egyén válogatja, de csak van azért egy olyan folyamat, vagy technika, ami általában nyerő a nők nagyrészénél. :)


2021. okt. 16. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sok csók, simogatás. Nyalást orgazmusig.
2021. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Előjáték?


Legutóbb nyakamba csókoltak a nyáron és hihetetlenül jó élmény volt - korábban sosem tapasztaltam ilyet.


Simogatás főleg fenék résznél, azután mindenhol. Nyalást egyáltalán nem viselem el, nem szeretem.


Hány perc? Lehet akár egy óra is vagy több. De első alkalommal még egyáltalán nem érdekel a szex senkivel. Hiába van előjáték...

2021. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
11 perc 21 másodpercig 😂 Nem időre megy és nem előre lefektetett technikai gyakorlatok sorozata, ez nem egy megkoreografált színpadi darab. Legyen figyelmes a pasi érezzen rá mikor mit kell csinálnia ne pedig egy görcsös robot.
2021. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csók, simogatás akkor általában mehet mindenkinél. :D

#2, mi a problémád a nyalással, nem tudod élvezni, fáj? Vagy esetleg gusztustalan számodra?

#3, pasi vagyok, csak még sosem volt részem előjátékban, ezért nem is tudom, hogy hogyan működik ez. :D

2021. okt. 16. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

2-es válaszoló vagyok.


Gusztustalannak tartom a nyalást.


De hát mindenki más, ugye...

2021. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

#4 akkor két tanács:

- nem kell előre betanulni semmilyen "fortélyt" mert nem így működik;

- maximálisan figyelj a partneredre, a visszajelzéseire és próbáld elkapni a közös hullámhosszt.

2021. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Én is utálom a nyalást, szintén undorítónak tartom, illetve nem is élvezem, meg úgy érzem, hogy nem érdemlem meg.


Adni viszont nagyon szeretem az orált, addig amíg el nem megy a másik, és pl imádom, ha közben néha simogatja az arcomat. Meg ezen kívül is szeretem a simogatást (arc, kar, hát), csókot, és a puszikat (arc, nyak). Néha egy masszázs is nagyon jól tud esni (mármint mindig jólesik, de nem várom el mindig).

2021. okt. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csók, smaci, puszik, nyalogatás nyakon, cicin hason, combon, aztán nyalás élvezésig. Utána dugjon meg rendesen. Közben/utána meg rakja a farkát a számba.
2021. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!