Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk a szégyenlősebb vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a szégyenlősebb vagy határozott lányokat kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
Az olyat aki könnyen elpirul, keveset mosolyog vagy aki természetesnek veszi hogy gyönyörű és nagyon magabiztos?
2021. okt. 15. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Mindig a gyengékre megyek. 😃
2021. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Az arany középutat, sem a túlzott beképzeltség, sem az 5 éves kislánykát játszom figura nem szimpatikus. A természetes magabiztos viszont igen - kihívást jelent :)
2021. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Az önbizalomhiányos rusnya nőkre megyek. Ők 5 perc alatt megvannak. Ennél többet időt meg nem szívesen fordítok a dologra.
2021. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Mind a kettőben van izgalom. Valakinek a szégyenlős stílus áll jól, és valakinek a nagyszájúság, túlzott önbizalom, sőt, határozottság. Ez utóbbit viszont irritáló személyektől semmiképp sem bírom, persze ez most nem releváns, ha eleve "gyönyörű" lányokról van szó, akik eleve tetszenek.

Ha félénk, elpirulós, sokszor imponáló, hogy zavarba jön tőlem, mint férfitől (csak az esetben persze, ha a tetszés jelei valahogy megmutatkoznak). Ha már nagyon merev, és túl félénk, az már nem jó.

Ha viszont tényleg nagyon "határozott", feléled bennem a kíváncsiság, vajon szereti a domináns szerepet az ágyban? :)

2021. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

A magabiztos férfiak nem ijednek meg a magabiztos nőktől és jobban is preferálják, ha nem egy kis esetlen őzgida típus a csaj. A kicsit önbizalomhiányos, bizonytalan srácok meg jobban kedvelik az ilyen kis aranyos visszahúzódó kicsit nyomi lányokat, mert nekik meg tudnak felelni és nem erősítik fel az önbizalomhiányukat. Ha egy ilyen férfi mellé bekerül egy sikeres, magabiztos, szép nő, általában az van, hogy egy ideig királynak érzik magukat, majd viszonylag gyorsan előjön a komplexusuk, kevésnek kezdik érezni magukat, elkezdenek féltékenykedni stb Sajnos kevés a kivétel. Tapasztalat. Én szerettem volna adni esélyt az utóbbi típusnak is, de mindig megjártam velük, ugyanaz a forgatókönyv volt szinte mindig. Ugyanazokat a bizonyos mondatokat hallottam tőlük.

Ha egy férfi nem fél, hogy meg tud felelni egy nőnek, akkor a magabiztos, talpraesett nőt fogja választani.

(Mellesleg van az a férfi, aki engem is zavarba tud hozni annyira, hogy elpiruljak. Na ez az igazán szexi:P)

2021. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
#5 ha nem a GyK-n lennénk azt mondanám igyunk valamit de mán' 😂
2021. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Határozott lányokat
2021. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

#5: En (meg) inkabb a kisses onbizalomhianyos kategoria a tartozok, megis jobban kedvelem a hatarozott, magabiztos lanyokat.


Szerintem egy ilyen lanytol sokkal egyertelmubb visszacsatolast lehet kapni magunkkal kapcsolatban.

2021. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
38%
#8: hát én eddig csak olyan visszacsatolást tudtam adni, hogy felb@sz a határozatlansága, hogy nem kezdeményező, hogy nem tud elkapni rendesen stb:D ha ez kell valakinek, akkor hajrá. De nem hiszem, hogy bárkinek ez hiànyozna, hogy teszetoszának érezze magát. Szerintem ha valaki változtatni akar, a másik típusú lány mellett inkább fel tud bátorodni. De kinek mi
2021. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

#5, te tele vagy önbizalomhiánnyal, ha a visszahúzódó lányokat “esetlen” és “nyomi” szavakkal illeted. Egy magabiztos nőnek nincsen szüksége arra, hogy másokat ilyen szavakkal degradáljon. De mindegy. :D


N

2021. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!