Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez igaz? többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? többi lent

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a fiatal fiúk (huszonevesek) nem annyira bírják tartani magukat szex közben és nem annyira ügyesek vagy jók mint az idősebb korosztály de cserében gyakran tudnak szexelni?

2021. okt. 15. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Van akire igaz és van akire nem.
2021. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Az első része igaz, a második nem.
2021. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Is is 🙂
2021. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Részben igaz, de így túl leegyszerűsítő frázis. Annyi igaz csak belőle hogy a tapasztalatokkal bővülve az ember jobb lehet a szexben HA akar tanulni. Ettől még van aki rendelkezik annyi iq-val és eq-val hogy már 20-on évesen is "jó" az ágyban, rá tud hangolódni a partnereire.

Az sem igaz, hogy korai magömlése csak huszonéveseknek lehet, s az sem hogy mindenkinek van. Bármelyik életkorban előfordulhat, s NINCS minden huszonévesnek.

Az viszont önmagában igaz hogy fiatalabb korban erősebb a libidó, de ettől még van aki 40-esen is akár naponta többször csinálná. Meg van olyan ember is akinek már 20-on évesen is alacsonyabb a libidója. Egyénfüggő.

2021. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki más. Van aki ilyen van aki olyan. Sokan a fiatal pasikat szidják, de nekem pont az idősebb korosztály okozott csalódást. A szex egy tanulható dolog a legtöbb dolognál.
2021. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sterling.archer ***** válasza:
89%
Hulyeseg. 30 vagyok. Nem birom magam tartani. De ket elsules utan is bitang modon all. Siman megy egy oras kufirc is, persze ez is partnerfuggo.
2021. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rám nem igaz :D
2021. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt tapasztalom korosztálytól függetlenül, hogy nagy a szájkarate: megy az így megduglak, úgy szétkúrlak, aztán ha bírja bírja, ha nem nem, de azt esetek döntő többségében csak nekik élvezhető az aktus.
2021. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen SZUBJEKTIV !
2021. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz.
2021. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!