Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtalálták a szobámban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálták a szobámban a vibrátoraimat. Az egész család rajtam röhög és undorítónak tartanak. Most mit tegyek ez után?

Figyelt kérdés
Anyám ma az egész szobámat szét kutatta. Sajnos beteges ember. És mindenki elött megalázóan oda dobta elém 3 szex eszközömet. Írtó ciki ez, mert most mindenki tud róla a családban. Azóta itt sírok a szégyentől. Ráadásul így h nőként még azt is el kellett viselnem, hogy az apám és az öcsém is nézegeti. Borzasztó volt. Semmibe vették a magán életemet. A költözés még nem opció nálam
2021. okt. 14. 22:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz egy, nyugi. Ők tökéletesek? Nem.
2021. okt. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
25%

Ha takarítanál legalabb a saját odudban, akkor neki nem kéne!

Erre nem gondoltál?

2021. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

AZért neked se sok eszed van, mert eltudnád dugni .

Szóval olyan vagy mint anyád .

2021. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyen helyzetben valószínűleg kipakolnám vasárnap délben a konyhaasztalra, és megkérdezném, hogy van-e ezzel valakinek konkrétan valami problémája😂 Elmagyaráznám, hogy erre azért van szükségem, mert nem akarom, hogy egy kanos állat ájulásig dugjon és nincs időm kapcsolatra.. Elmagyaráznam, hogy ez berakom a szobámba, zárat cserélek és mivel már x éves dolgozó nő vagyok, ezért egyedül ki tudom takarítani a szobámat. És befejezném azzal, hogy "Megértéseteket köszönöm".
2021. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
25%
24# Vagy szeretnéd, csak nincs olyan kanos állat a láthatáron, aki ájulásig dugna ;)
2021. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyesmi normális családban nem téma, anyád egy debil. Neked nincs miért szégyenkezni. Fel a fejjel és gyűjtsd a pénzt!
2021. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#22-23 köszönöm az értelmes választ. Takarítok magam utàn rendesen. Neki ez a ürügye ha turkálni akar mások cuccaiban. Eddig jól el dugott szemmel nem látható helyen. 22 évesen pedig nem kell takarítania utánam. Normálisan bele adok a rezsibe, de az a én szobám akkor is aminek a kulcsát el vette.
2021. okt. 15. 14:51
 28/31 anonim ***** válasza:
94%

Azért az szomorú hogy nincs olyan ismerős bárki akivel együtt tudnál albérletbe költözni. Persze a neten is van meghirdetve szoba.

Az biztos h a leggázabb punk társaság is jobb lenne neked szobatársnak mint a saját családod.

Ha tényleg olyan sokat dolgozol akkor meg a pénz nem kifogás, ha egy saját albérlet nem is, egy szoba mindenképp ki kell hogy jöjjön. Innentől már csak a saját tehetetlenségedet okolhatod. A leírt alkalom különben is tökéletes lett volna a végleges búcsúra.

Egyébként mennyit adsz be a rezsibe? Feltételezem hogy több pénzzel húznak le a szüleid mint amennyibe valójában kerül hogy ott laksz.

2021. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Az a gond részben szinte én tartom el a családot. Amit minimálisan meg tudok spórolni az még a szobához is kevés itt pesten. Igyekszek én. Tervben is van már jó ideje, de a munka se az igazi. Keveset kapok sok meloért. Pályakezdők meg max minimálbérre kellenek. Tudom kifogásnak hangzik. Tervben van 1 éve. Lassan, de meg lesz jövőre
2021. okt. 16. 00:18
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig mindent, viszont felnőtt embernek miért kutatják át a szobáját? Részben te tartod el a családot? A helyedbe picit az orrukra koppintanék, vagy egyszerűen zárcsere az ajtón és csak neked lesz hozzá kulcsod.

Te egy cseppet se szégyenkezz, itt a gond nem veled van. Ha emiatt szégyelled magad, akkor azt hiszi igaza van, ezt csak szánni lehet.

2021. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!