Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtalálták a szobámban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálták a szobámban a vibrátoraimat. Az egész család rajtam röhög és undorítónak tartanak. Most mit tegyek ez után?

Figyelt kérdés
Anyám ma az egész szobámat szét kutatta. Sajnos beteges ember. És mindenki elött megalázóan oda dobta elém 3 szex eszközömet. Írtó ciki ez, mert most mindenki tud róla a családban. Azóta itt sírok a szégyentől. Ráadásul így h nőként még azt is el kellett viselnem, hogy az apám és az öcsém is nézegeti. Borzasztó volt. Semmibe vették a magán életemet. A költözés még nem opció nálam
2021. okt. 14. 22:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Anyád nagyon gáz…
2021. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg hogy semmi közük nincsen hozzá és hogy van magánéleted amit tiszteletben kéne tartani ha ezt nem tisztelik akkor max majd elköltözől koli vagy hasonló.
2021. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Mar bocsi, de szanalmas az anyukad. Ez elegge maganugynek szamit, segedeszkoz.. Rosszul reagálta le az egész családod, pont h meg kéne érteni és kész elengedni.
2021. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
2 esvagyok hozzáteszem hogy anyukád nem normális hogy ilyet csinál nem veled van a probléma
2021. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem kell rosszul érezned magad.
2021. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem bírom elhinni
2021. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem normális. Eddig teljesen eldugott helyre pakoltam ezeket. De mikor rá jön az ötperc takarítás címszóval mindenemhez hozzá nyúl mikor nem vagyok itthon. Igyis 12 órázok sokszor, hogy sporoljak az albérletre. De most még hónapokig ezt kell néznem. Nem tudom hogyan reagáljak. Meg lettem undorítónak bélyegezve.
2021. okt. 14. 22:39
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az előttem szólokkal. Sajnos, éppen Anyukádnak kellett volna ebben a témában a legóvatosabbnak lennie. Ha meg is találta, akkor négyszemközt csak annyit kellett volna mondani, hogy ezt és ezt találta, de legközelebb jobban vigyáz rá, de tőle nem tudja meg senki.

Én azt javaslom, ne boncolgasd otthon ezt a témát és szép lassan a feledésbe merül, illetve mindenki megbarátkozik a gondolattal, hogy ezeket használod és kész.

2021. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőmmel hasonló dolog történt gyerekkorában, az anyja rányitott maszturbálás közben, kirángatta és az egész család előtt megalázta.

Sok év türelem kellett hozzá a részemről is hogy a szexuális élete "normális" legyen, és még mindig vannak problémák, szorongások, pszichológiai zavarok. Lehet költeni pénzt pszichológusra, pszichiáterre, de egy ilyen trauma egy életen át elkíséri az embert sajnos.

Én azt javaslom hogy menj elébe a dolgoknak és keress fel egy pszichológust. Igaz nem lesz olcsó bár 18 év alatt vannak ingyenes megoldások is.

2021. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
23%

Keress egy pasit.

Lesz hol lakni és neki igazi van, nem műanyag.

2021. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!