Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtalálták a szobámban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálták a szobámban a vibrátoraimat. Az egész család rajtam röhög és undorítónak tartanak. Most mit tegyek ez után?

Figyelt kérdés
Anyám ma az egész szobámat szét kutatta. Sajnos beteges ember. És mindenki elött megalázóan oda dobta elém 3 szex eszközömet. Írtó ciki ez, mert most mindenki tud róla a családban. Azóta itt sírok a szégyentől. Ráadásul így h nőként még azt is el kellett viselnem, hogy az apám és az öcsém is nézegeti. Borzasztó volt. Semmibe vették a magán életemet. A költözés még nem opció nálam
2021. okt. 14. 22:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Költözz el amint lehet. Mást nem tudsz, ha anyád egy ilyen nárcisztikus hülye, a családod többi tagja meg asszisztál hozzá.
2021. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
15%
13# Egyébként tényleg menő vagyok, de ez most hogy jön ide? Vajon milyen helyzetben lehet az a tinifiú, aki a családon belüli szexre izgul, és minden nap kiírja ugyan ezt a kérdést? Jó, néha kicsit máshogy fogalmaz. Néha rányitnak és úgy alázzák meg. Hidd el, személyesen is ügyeskedem, azt meg nem tudom mit látsz. :D Mindenesetre 20 éves fiúcskaként, még nem gáz hogy nem esik le egyből hogy ez a sztori kamu. Fogsz fejlődni ebben is. :)
2021. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

Az egész családod szánalmas, nem csak az anyád. Hozzá méltó partnert talált ahogy látom, mert kva gáz h faterodnak se jutott eszébe, hogy normálisan viselkedjen.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Remélem nem okoz ez nagy törést a szexualitásodban.

N

2021. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

Egy mérgező családi közegnél sajnos nincs mást tenni mint mielőbb kiszakadni belőle. Anyukád valószínűleg súlyos mentális gondokkal küzd, ha a saját gyerekével így viselkedik, de mivel nem vagy pszichológus nem fogsz tudni segíteni rajta.

Annyit tudsz csinálni, hogy tűrsz egy darabig. S ha el tudsz majd költözni, saját lábadra állni akkor a kezedbe veszed az életed és éled ahogy neked jólesik. A családdal meg nem osztod meg a magánéleted, időnként hazamész látogatni ahol ha újrakezdik a nótát akkor fogod magad és eljössz.

2021. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk ha velem ilyet csinált volna anyám a minimum lett volna h megtépem


Persze most jön a sok szervilis barom h "de a család, meg mégiscsak az anyád"

Az ilyen mentalitású embereket szokta apuci éjszaka jól leápolni


Attól h a családod még meg kell védened magadat velük szemben, és ha a jó szóból nem értenek, maradnak a tettek, meg az erőszak. Mivel ők az idősebbek ezért nálad a testi előny, hosszútávon tönkreteheted őket ha akarod...

2021. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ostoba családod lehet, részvétem.
2021. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
#12 kamu vagy sem, tényleg vannak ilyen szülők. saját anyám lejött segíteni a költözésnél, amikor először váltottam albérletet. nem volt jó ötlet, mindenbe beletúrt és belenézett (és ráadásul nem is kíváncsiságból, hanem az volt a mániája, hogy az utolsó köbcentiméter se legyen elpazarolva egyik dobozban sem). az utolsó pillanatban vettem észre, hogy éppen próbál kibontani egy összecsomózott szájú nejlonszatyrot. csakugyan nagyot nézett volna, ha nem rántom ki a kezéből, mert enyhén szólva nem szokványos fehérnemű-költemények rejtőztek a szatyorban...
2021. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%
Anyuci nincs rendesen kielégítve... Ahhhh az ember arról álmodik hogy az anyját is beveszi, erre tessék... az ilyen toxikus viszonyoktól jobb minél előbb menekülni.
2021. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%
Ostoba, prűd, faragatlan, neveletlen az édesanyád. Hogyan mert ilyet tenni ? Ilyen miatt olyan lelki kárt is szenvedhetsz, hogy a későbbiekben tönkre teheti a szexuális életedet. Szökj meg mielőbb amint tudsz !
2021. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti hogy visszavágtam volna!

Másnap vettem volna két vibrit méghozzá az egyik jó nagy méretű néger péniszt és elrejtettem volna az anyám szobájába, aztán oda tereltem volna a családtagokat, hogy nocsak, anyának is van és játszik magával, mert xar a szexuális élete. :P

Hagy legyen botrány és összevisszaság, ha már az lett. :P

2021. okt. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!