Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyi idő után gondoljátok úgy, hogy ha eddig nem sikerült megtalálni a szexuális összhangot, akkor már soha nem is lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Parkapcsolat az erzelmeken alapszik es nem az oromokon ...
2021. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag rövid időn belül, max pár hét megvolt mindig az első szex. Innentől pedig attól függ. Lehet már az első is olyan csalódás, hogy inkább nem is próbálom tovább az adott férfival. De 2-3 alkalmon belül mindenképp kiderül, hogy működik-e. Akikkel eddig igazán jó volt, azzal már az elsőnél is megtaláltuk a közös hangot, így van a mostani párommal is.
2021. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én adtam a pasinak fél évet. Elötte át beszéltük min kéne javítani. De egy erőltetett szar lett. Neki kedve nem volt a szexhez én meg napi 2x is csináltam volna. Ehelyett fél év alatt egyszer nem mentem el még orálisan se. Szerintem pár hét alatt meglátszik ez. Én fél évet el pazaroltam és ő is
2021. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-3 alkalom

nekünk elsőre katasztrófa volt, aztán adtunk még egy esélyt és eszméletlen jó volt N

2021. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: az, hogy az ágyban működik-e a dolog vagy sem, az szinte a kezdetektől világos (és akkor, ha nem megy, akkor kuka). ami a "trükkös", hogy mi legyen akkor, amikor később elromlanak a dolgok (leszokunk egymásról), vagy rutinná válik. szerintem ott a nehezebb a döntés, onnan nehezebb "menteni".
2021. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fórumon olvastam a sztorit hogy a nő 9 év után készült válni a férjétől. Addigra már teljesen kivolt, végigment minden fázison, a nem baj, majd megoldjuktól, a lesz ez még jobb is elképzelésen át a teljes testi-lelki kiüresedésig. A kedves férje amint berakta neki azonnal elsült. Tízből tízszer, százból százszor. Egy ideig még orállal tudott szépíteni az úriember, aztán a nőnek már erre sem volt igénye mert teljesen belefásult a kínlódásba.Végül 9 év után szakadt el nála teljesen a cérna és vált el a nyomorulttól. Ez nyilván egy szélsőséges eset viszont megmutatja azt hogy nincs értelme erőltetni azt ami nem megy. Minden egyes ilyen nap, hónap, év elvesztegetett idő az életből amit boldogan is tölthetett volna az ember.
2021. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!