Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő volt mire a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt mire a barátnőd belement, hogy másokkal is lefeküdjön, esetleg édeshármast engedjen két pasival?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Kb 1 év.
2021. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
4 és fél éve jártunk, és kb 2-3 hónap volt ahhoz képest miután először felhoztam az ötletet.
2021. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
mi már jóideje együtt voltunk, mindenféle apróságot, játékot már kipróbáltunk és egyszer valahogy feljött a swinger klub ötlet. Igazából az első látogatástól kb 1 évre volt (kb ötödik alkalom) hogy másokkal is játszottunk, de akkor nem volt behatolás, és rá 1-2 évre volt ténylegesen hármas, extra pasival. Ehhez idő is kell, és ami talán a legfontosabb, a megfelelő személy. És nagyon nehéz megfelelő személyt találni, aki 5 perc beszélgetés után mindenben megfelel (jófej, sármos, jól néz ki, hangulatos, gerjedsz rá és persze a pár mind a két tagjának "bejön". Pl volt olyan srác, aki nekem nagyon szimpatikus volt, de páromnak nem, és volt olyan pasi, akire párom begerjedt, de nekem nem volt szimpatikus)
2021. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3#-as nálatok a 2 ffi milyen mértékben foglalkozott egymással?
2021. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a hetero témakörben vagyunk, feltehetően csak a nővel foglalkoztak, nem egymással.
2021. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!