Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire érdekel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire érdekel a barátotok nemi szerv vizuálisan?

Figyelt kérdés

Mérete, formája, színe, stb?


Még úgy általában a teste kinézete mennyire érdekel?


Én fiú vagyok és nagyrészben a lány látványától izgulok fel. És nekem fontos egy lány alakja, persze a személyisége is, meg a érintések is adnak hozzá.


Ti lányok hogy vagytok ezzel?


2021. okt. 13. 08:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
A nők nagy részét nem érdekli a farok látványa, de biztos van kivétel, ez ilyen egyszerű.
2021. okt. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez számomra nem esztétikai kérdés... Persze, vannak extrémitások (túl kicsi, tül nagy, extrém görbe, stb), de alapvetően legyen igényes, ápolt. Testalkatra szintén nincsenek extrém elvárásaim, az összkép legyen rendben.
2021. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy aki leírja, hogy nem érdekli a nemiszerv kinézete, azt lepontozzátok
2021. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!