Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, gáz ha egy srác körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, gáz ha egy srác körül van metélve?

Figyelt kérdés

Nemsokára fogják nekem csinálni, egészségügyi gondok miatt kell.


Csajok, szerintetek gáz ha egy srácnak metélt? Illetve mennivel másabb így az együttlét? Oké gondolom az orális szex szinte ugyanolyan, de milyen hogy nincs mit húzogatni? Helyette hogyan tudjátok kézzel csinálni a srácnak?



2021. okt. 3. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Az a gáz ha azért metélnek mert basztad tisztítani a fitymád alatt. Más különben nem az.
2021. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1 Te már csak tudod hogy mi miatt leszek metélve....

tisztítottam, gyakran begyullad, orvosok sem tudják miért. De a torkom szintúgy pedig azt nem is kell tisztítgatni :D

2021. okt. 3. 08:38
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz.
2021. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, de nekem nem tetszik
2021. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
3as vagyok. Ugyanúgy működik az orális része, csak picit finomabban kell csinálni, épp azért mert nincs ott a bőr, amit húzni lehetne.
2021. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Van ott bőr csak lentről kell felhúzni. Eleinte érzékeny lesz a makk. Meg lehet szokni.😁
2021. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz de én jobban szeretem szopkodni és húzogatni a bőrt fel le.
2021. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Az a gáz, ha nincs. Sokkal férfiasabb a csupasz makk.
2021. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. De nekem például könnyebb olyan farkat szopni, ahol van fityma, de a körülmetélthez is hozzászoktam. Behatolásos szexben szerintem nincs különbség. Kézzel nem nagyon csináltam eddig körülmetélttel, de ott is lehet, csak nem a makkot fogom, hanem alatta.
2021. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Csak ha ZS a srác, akkor nem kell.
2021. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!