Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Neked nem zavaró az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Neked nem zavaró az óvszer?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem kiábrándító hogy köztetek van? Valamint milyen erzes tolt el ha te húzod fel? Jobb lenne nélküle?
2021. okt. 10. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Óvszer nélkül kell szeretkezni.
2021. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Jobb nelkule N
2021. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Jobb nélküle, de valahogy kell védekezni és ez a legjobb módszer rá, szóval ez van, felnőtt vagyok, el tudom fogadni. Nem ezen fog múlni, így is lehet a szex nagyon jó a megfelelő partnerrel. Mellesleg az se mindegy, milyen gumit használ az ember, mert van amiben sokkal rosszabb. Én már kutapasztaltam melyik a legjobb.

Nem szeretem én felhúzni, nem is vagyok olyan gyakorlott ebben és nem szeretném a bénázásommal lelohasztani a partnert. Ha majd valakit izgat vagy jobb ha én húzom fel neki, akkor megteszem és ügyesebb leszek ebben.

N

2021. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar. Csináltam már ovszerrel és anélkül is évekig, nincs lényegi különbség.
2021. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Jobb a gumi. Meg hosszabb is lesz tőle az aktus, és az orgazmus is kiegyenlítettebben jön.
2021. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeretem.Kizökkent.

És nem is olyan jó.

Tehát ha szigorúan az a kerdés,hogy melyik élvezetesebb,akkor nekünk, a párommal gumi nélkül.

2021. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem zavaró. Gumi nélkül jobb, de mivel nem jöhetnek szóba a hormonális fogamzásgátló módszerek ezért marad a gumi
2021. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavaró.Nem szedhetek fogamzásgátlót így marad a gumival való védekezés.
2021. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Az zavar, hogy a páromnak az élményét rontja. Mert a szex kölcsönös játék. Engem közvetlenül nem érint annyira, de tény hogy közvetlenebb érzés, és én szeretem, ha belém élvez, ez a legjobb. Én mindig tabit szedtem kapcsolattól függetlenül (görcseim miatt) szóval csak párszor használtam óvszert, furcsa volt. Hozzá teszem, sose alkalmiztam, ott nyilván alap lenne.
2021. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
De.
2021. okt. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!