Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőkhöz szólna,Találkoztatok-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz szólna,Találkoztatok-e már 10centinél kisebb pénisszel? Tudtátok hogy mire lehet számítani vagy teljesen váratlanul ért?

Figyelt kérdés

Mi történt utána? Lett folytatása? Vagy valamilyen indokkal leléptetek? Esetleg megmondtátok az őszintét hogy ez nem fog működni?

Mielőtt valaki belekötne,nem vagyok komplexusos nem egy újjabb "jaj elég nagy-e a pöcsöm" kérdés csupán érdekel hogy ilyen élethelyzetben hogy reagáltatok,mit gondoltatok


2021. okt. 9. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Voltam fiúval többször is akinek ekkora volt köbö. Soha szóba se került a mérete, a szex is tökéletes volt. És nem is tűnt fel elsőre hogy neki kisebb.
2021. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem
2021. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem ilyen a tied akkor mit érdekel az hogy mi van a kisfütyivel?

Nekem eszembe se jutna hoy a máséval foglalkozzak.

2021. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsi típus vagyok,nem csak a saját világomban vagyok hanem szeretném több szemszögből is átlátni hogy kellőképp megérthessem. Ez most csak egy ilyen apróság ami reggel eszembe jutott
2021. okt. 9. 09:06
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként mondom, ez nyilván attól függ, hogy mennyire vannak egymásra kattanva, meg a férfi is mennyire tudja ügyesen kezelni a helyzetet. Meg a lányoknál is van sok olyan, akinek kicsi, szűk hüvelye van, ők még örülnek is a kicsi faroknak. Mindenesetre csaj haverom mesélte, hogy volt pasija, akinek 12 cm volt, és bármennyire szerette, meg felizgatták egymást, egyszerűen semmit nem érzett semmit.
2021. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Egy folyton hencegő pasi volt, hogy ő mekkora kiràly az ágyban.

Egyszer meló után felmentem hozzà egy kàvéra.

Ahogy levetkőztünk akkor láttam meg, állva kb akkora volt mint a középső es gyűrűs ujjam együtt.

Mondtam hogy most hagyjuk abba mert ez nem fog menni. Felöltöztem és hazamentem. Ő közben verbàlisan bàntalmazott. Voltam fehérmàjú, pènzéhes krva, golddigger, ami épp eszébe jutott.


Egy cseppet sem sajnàltam.

2021. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt még ilyen. De ha amúgy rendes pasi (nem olyan, mint amit a 6os írt) akkor nem akarnék mégegyet belerúgni. Szerintem én kölcsönös orálban maradnék, mert az élvezhetjük mind a ketten. Mert őszintén, belém raknia felesleges.
2021. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
"szeretném több szemszögből is átlátni hogy kellőképp megérthessem." Aha! KAC! KAC!
2021. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!