Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt maradnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy olyan pasival aki kisebb nálatok duci is de kielégít az ágyban?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit alacsonyabb nálam kicsit és duci is nem az esetem de az ágyban odafigyel arra hogy nekem is jó legyen. Ő komolyabban gondolná a dolgot én nem tudom. Kicsit zavarnak a felsorolt dolgok.

Később ha kapcsolatban leszünk befolyásolja majd vagy idővel lesz@rom? Persze ezt nekem kell tudni de hátha van /volt valaki ilyen helyzetben.


2021. szept. 27. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Kizárt
2021. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát csillagom ezt mi nem tudjuk... mintha azt kérdeznéd egy kajáról érdemes-e megkóstolni, fog-e neked ízleni. Az ízlés, érzések az amiben senki sem tud tanácsot adni. Fektesd le a játékszabályokat, közöld vele hogy mi meddig és hogyan (a kapcsolat "erőssége" terén is) és éld az életed, majd kialakul nem kell eltervezni mindent.
2021. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha számomra nem vonzó, akkor el se jutunk az ágyig. A fizikai vonzalom is fontos. Hogy te ezt hogyan bírod majd, azt nem tudhatom. Nekem nem működne.
2021. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jutottal el vele az agyig ha nem az eseted?
2021. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

AZ a kapcsolat amikor már az elején sincs szerelem, azt megette a fene.

Hamar vége lesz úgyis.

Még ha évekig tart is a szerelem akkor is ellaposodik, érdektelenné válik a legtöbb kapcsolat.

2021. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy idő után zavarna. Ha neki nem jó q szexkapcsolat, akkor el kell búcsúzni, hadd találjon olyan lányt, aki hozzá való. Engem zavarna ha alacsonyabb, hiába jó az ágyban. Nem tudnék rá férfiként tekinteni. N
2021. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
en biztos nem, mert talaltam olyat, aki kielegit ES mellette tetszik is. undorodnek, ha egy szamomra nem vonzo ferfi akarna kielegiteni.
2021. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!