Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anál szex az büdös? Úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál szex az büdös? Úgy értem vannak közben szagok?

Figyelt kérdés
Ha kutyapózban berakja a párom a végbelembe, akkor az szétnyílik, kitágul és mit ne mondjak de a belekből azért nem illatok távoznak az emésztésből visszamaradva... nem azért írom, hogy lelombozzam az anált kedvelők kedélyeit, de én el nem tudom képzelni, hogy semmi szag ne távozzon onnan, már ha csak a fingra gondolok és nem például a székletre. Az is büdös. Ráadásul telepumpál levegővel és az is kijön közben. Sosem csináltam még, nem engedtem egyik páromnak sem, de kivételesen most annyit mondogatta, hogy már nagyon jól esne neki, hogy elgondolkodtam a dolgokon, de jóra nem jutottam. Valaki valami jót tud írni, ami miatt esetleg jó is lehetne?

2021. okt. 7. 23:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Kikell mosni előtte a beleket.
2021. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
84%
Igen vannak szagok de a sima sexnél is vannak szagok
2021. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es: hogy érted, hogy ki kell mosni a beleket előtte? Azért a belek elég tágas fogalom, nem hiszem, hogy jól járnék vele. A végbelemet meg szoktam mosni a lyuknál, ez alap dolog minden nap.
2021. okt. 7. 23:14
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Nincs semmi :D elotte oblitsd ki magad picit
2021. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
Fel kell rá készülni. Én pl nem is eszek előtte egy napig és alaposan kimosom magam. Utána már nem lesz semmi extra szaga.
2021. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sunshinedoll ***** válasza:
39%

Lehet venni körtefecskendőt, azt kell használni és akkor biztos nem büdös. Illetve a rostokban gazdag étrend is sokat segít.


Enélkül elég lutri.

2021. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Ennyi marhaságot. Se koplalni nem kell, se fecskendőzni :D egyszerűen csak most meg picit alaposabban szappanos vízzel előtte, ujjaddal nyúlj be amennyire tudsz, az már bőven elég. Semmiképp se legyen székelési ingered előtte, mert az azt jelenti, hogy van odabent cucc. A fürdés előtt menj el wc-re ha kell. De az ujj+szappan alapból bőven elég, és szagok sem lesznek utána egyáltalán. A fing is csak akkor büdös, ha van széklet.

29f

2021. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. Köszi, de egyelőre az is fáj ha csak az ujjam hegyét dugom be a körömágyig, pedig nincs fent a műkörmöm. Próbálkozom, de el sem tudom képzelni, hogy egy akkora pénisz bennem legyen akár tövig. Rettenetesen fájhat ha az ujjam is annyira feszíti és ha túl mélyre dugom nyilal kicsit.
2021. okt. 7. 23:43
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Na várj. Síkosító nélkül NEhogy belevágjatok, mert egy életre el fog menni a kedved. Mindenképp kelleni fog hozzá. Nem mondom, hogy úgy nem fog fájni, de ha rendesen bekeni (nem csak a végét, hanem az egészet, plusz még téged is), akkor azért könnyen be fog menni. Valószínű neked még így is picit fájni fog, mivel az első ilyen élményed lesz, de az anál nem is a lányról szól. Ha lassan csinálja, és együtt működik veled, akkor működhet a dolog. Találjátok meg azt a pózt, ami neked a legkellemesebb. Olyan érzésed lesz végig, mintha kakilnod kellene, attól ne ijedj meg :)
2021. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi hülye nő van, hogy egy férfi kedvéért belemennek bármibe. Gratulálok.
2021. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!