Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lány vagyok. Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lány vagyok. Szerintetek beteges ha érdekel és fantáziálok róla h milyen lehet ha elvernének szex előtt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
🙊😍
2021. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
❤❤
2021. okt. 7. 22:47
 63/71 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy mit mutogatod itt a csöcsöd mindenkinek? Mert ennek az az elsődleges célja. Egyébként meg beteg vagy, de nagyon.
2021. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
17%
De jó, az ilyen p.csákért nem kár, legalább több normális pasi jut nekünk.
2021. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:
Nagyokos azért van rajta a cicim, mert ha csak a kezem fényképezem le, akkor kitaláljátok h transzi vagyok műkörmökkel.
2021. okt. 7. 23:56
 66/71 anonim ***** válasza:
71%

Érthető a fantáziád, a nők többségének evolúciós okokból sub tendenciái vannak, mert a hím agresszív viselkedését erővel és hatalommal asszociáljuk (=hatékonyabban megvéd a törzs többi hímjétől, jobban vadászik mamutot stb.).

De emellett lehet szó feldolgozatlan lelki traumáról is, pl. egyesek hajlamosak az otthonról, szülőktől látott mintákat, problémákat továbbvinni a saját párkapcsolatukba.

Amíg ez csak fantázia/szerepjáték szintjén izgat és nem mész bele valóban problémás kapcsolatba miatta, addig teljesen rendben van. Csak legyél mindig tisztában a különbséggel a kettő között.

2021. okt. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
52%
Hú de jó melleid vannak, be is indult a fantáziám egyből. Kérdésedre válaszolva meg azt tudom mondani hogy sokaknak van sokféle fantáziája de az emberek jó részénél ezek meg is maradnak a fantázia szintjén mert nem merik megélni a vágyaikat. A te vágyaiddal az lehet a gond hogy lehet hogy (tudattalanul is) olyan fickóknál fogsz kikötni akikben tényleg ott van egy agresszív hajlam, aztán az azért nem lesz olyan frankó ha tényleg kékre-zöldre vernek majd ha éppen ahhoz van kedvük. A családon belüli erőszaknak szem és fültanúja voltam gyerekkoromban mert a faterom az pont ilyen ember volt, egy alkoholista agresszív állat. Nem egy vicces dolog ez, ne akarj ilyen férfit magad mellé.A sub szerepet meg tudod élni egy őszinte kapcsolatban szerepjáték szintjén, erre törekedj inkább hogy olyan társat találj akiben meg tudsz bízni és aki a határaidon belül meg tudja adni azt amire vágysz.
2021. okt. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
71%
Én megértem a kérdezőt, én is mindig sokkal durvább dolgokról fantáziáltam, mint amiket ténylegesen meg akarnék valósítani. Ezt csak az érti meg, aki ugyanígy érez. Én is fantáziáltam nemi erőszakról, ennek ellenére nem akarom, hogy a sötét utcán bárki elkapjon és ezt tegye, mert biztos, hogy borzalmas élmény lenne. De...egy megbízható partnerrel eljátszani, nyilván közel sem olyan durván, mint ahogy a valóságban zajlana, teljesen más. Próbáltam és nagyon jó, persze, ha úgy vesszük ez így már nem erőszak, de nem is ez a cél, hanem a "feeling" megteremtése, BIZTONSÁGOS környezetben és olyan emberrel, akiben bízom. A fantáziám meg úgy szárnyal, ahogy akar, nem kell csak olyan dologról képzelegni, amit meg is akarunk valósítani, pont ez a jó benne.
2021. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon okos kérdező, akkor meg egy melltartót legalább felvehettél volna, de ennyi eszed sincs. De a magamutogatás, meg önsajnáltatás az megy. Szánalmasak az ilyenek.
2021. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg a puncidnal is tartanad a kezed? 👌
2021. okt. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!