Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lány vagyok. Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lány vagyok. Szerintetek beteges ha érdekel és fantáziálok róla h milyen lehet ha elvernének szex előtt?

Figyelt kérdés
2021. okt. 7. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
22%

"Lényeg, hogy normális partnerrel csináld,"


Normális partner nem verekszik szex közben. Vagy előtt. Vagy bármikor.

2021. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
27%

Ez van manapság,mikor a gyereknek már több joga van,mint egy szülőnek.

Nagyobb lesz, és hiányérzete támad egy jó kis verésre.

2021. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
53%
Azért verés és verés között is van különbség. Feltételezem, nem arra vágysz, hogy valaki kék-zöldre verjen, kiverje a fogadat, nagy monoklit csináljon a szemed alá, hanem inkább erősebb fenekelésre vágysz. Csak a pontosítás végett.
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:

Hát fenekelés is benne van igen. Fantáziálás közben olyanokat szoktam elképzelni, hogy bántalmazó kapcsolatban vagyok mondjuk és van egy nagyon rossz alkholista férjem és sosem tetszik neki valamk, megszíd, akár pofonokig is megy, hajcibálás és persze szex. 😐😥

Így ezt nyilván nem akarnám átélni ez csak fantázia. De eljátszani azt talán igen.

De el szoktam képzelni néha erőszakot is. Azt se akarnám átélni.

2021. okt. 7. 20:34
 25/71 A kérdező kommentje:
Mindig valami történetet találok ki hozzá közben szereplőkkel. Néha elaludni is így szoktam.
2021. okt. 7. 20:35
 26/71 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező akkor ajánlom neked ezt és lehet meg változik a véleményed


Xvideo : Graias csatorna

2021. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
Ez mi?
2021. okt. 7. 20:39
 28/71 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg
2021. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:

Megnéztem. Ez egy bdsm valami stúdió nem? Ez nem szerepjáték meg ilyen dolgok amikről beszéltem csak simán kínoznak nőket kikötve.

Ha ezt vártad amúgy annyira nem sajnálom őket. Gondolom tudták hova mennek és kapnak érte egy csomó pénzt.

2021. okt. 7. 20:43
 30/71 anonim ***** válasza:
58%
de az sem különb mintha 1 részeg faszi haza meg és agyon ver majd meg erőszakol kajakra
2021. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!