Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány aki nagyon nyüzsgős,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány aki nagyon nyüzsgős, pörgős életet él az kb hány évesen fog lenyugodni és elköteleződni egy fiú mellett?

Figyelt kérdés
Hány évesen jönnek rá arra hogy ez így nem mehet tovább, meg gyereket szeretnének, stb?
2021. okt. 7. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te nagyon kevered a pörgős életet a rïb@nc léttel.
2021. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ki mondta, hogy mindenkinek ez az életcél? ármint ez az elköteleződés, család, férj gyerekek? :D A 21-ik században már van annyi döntési lehetősége egy nőnek az életét illetően, hogy nem csak ez a forgatókönyv a járható. Meg olyan sincs, hogy "ez így nem mehet tovább". Miért ne mehetne, ha az adott személy így érzi jól magát? Én is pörgős életet élek, eszem ágában sincs megállapodni senki mellett csak azért mert az a "norma"..
2021. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nem élek nyüzsgős, pörgős életet még sem akarok gyereket és házasságot. Nem mindenkinek ez az életcélja. Ha neked igen, akkor egy ilyen nőt kell keresned, nem pedig várni arra hogy hátha majd egyszer megváltozik a másik.
2021. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
30-hoz közeledve eszmélnek rá hogy már nem ők a "friss pipihusi" kategória és megpróbálják felvenni a "nemolyannővagyok" imidzset hogy kifogjanak valami balekot (minél jobban el van eresztve annál jobb) akinek azért is könyörögnie kell majd hogy a nő megfogja neki (miközben pár évvel korábban a helyi focicsapat adogatta körbe a hölgyeményt).
2021. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy intelligens nő harminchoz közel se kap kapuzárási pánikot, és nem fog összejönni valami nyomorékkal akinek anyuci teszi reggel az asztalra a kakót csak azért mert idősebb. :) Idősebb férfiak közt is van nem egy szingli, és nem csak az ilyen kétlábonjáró fogamzásgátlók maradnak egyedül. Így egy harmincas nő is megteheti, hogy válogat, és talál valami normális férfit aki nem úgy nyilatkozik a nőkről, hogy pipihusi...
2021. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a fogalmakat, ahogy a #1-es írja.


Nekem nagyon pörgős életem van, mégis négy éve komoly kapcsolatban vagyok. Ez a kettő nem üti egymást.

27/N

2021. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem köteleződnék el senki mellett, ha 30 felett már nem fogok kelleni. Egy pasi sem ér annyit. Akkor inkább legyen az életem rövid, de élvezetes!
2021. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

#7

Igazad van! Úgy kell nekünk a férfi mint halnak a bicikli. Vagyis még annyira se mert a bicikli legalább nem keseríti meg aktívan a hal életét. Girl power!

2021. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!