Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj velem?Képzeletb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?Képzeletben elképesztően izgatnak a nök ha meg elmegyek prostihoz az orált élvezem de az eggyütlétet nem

Figyelt kérdés
nem csak prostival fordult elő de amikor bedugom a cerkát a csajba nem élvezem pedig mikor elképzelem h dugok izgulok,nem vagyok meleg söt kifejezetten taszítanak

2021. okt. 7. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem prostival kéne, hanem egy olyan nővel aki irant érzelmeid vannak. Akkor élveznéd.
2021. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Mert fizikai kontaktusba kerülsz olyan nővel, akit tulajdonképpen nem kívánsz. 1-esnek igaza van.
2021. okt. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
olyan szerintem nincs h nem kívánom egy jó nöt csak kivánni lehet vagy nem tudom lehet igazatok van mindig bobázó növel probálkozok lehet a gátlásaimat nem tudom levetközetetni,megprobálkozok csunyábbal
2021. okt. 7. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez nem igaz, amit az első kettő ír.

Leírta hogy nem csak prostival történt ez.

Itt a tudatalatti dolgokba kell belemélyülni. Nekem van is egy elméletem.

Amikor otthon vagy, és elképzeled, hogy dugsz akkor élvezed, élőben viszont nem.

Valamitől szorongsz, valami miatt amikor csajjal vagy, feszült vagy.

Ennek kéne jobban utánajárni. Ez teljes mértékben magyarázatot ad, a leírtakra.

Mivel itt nem szeretnék olyan sokat írni, egy pszichológus segítségével mint jómagam, könnyű lenne kideríteni az okát annak, hogy élőben mitől tartasz, és miért nem tudsz kiteljesedni, miért nem tudod élvezni. A szorongás felülmúlja az élvezetet.


-- friss diplomás pszichoterapeuta

2021. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a 4esnek van igaza kérlek nézd meg irtam neked privit
2021. okt. 7. 09:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszoltam, remélem rá tudunk jönni együtt a probléma forrására, és elhárítani azt.
2021. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mitől nem élvezed? Lehet, egyszerűen olyan banális oka van, minthogy amikor maszturbálsz a gondolatra, simán csak erősebben szorítod a szerszámot, mint ahogyan azt egy nő hüvelye képes, aztán ez az érzés hiányzik.

A szorongás is lehet persze ok, de nekem furcsa, hogy orálnál nincsenek ilyen problémáid. Kivéve persze, ha amiatt aggódsz, hogy a nőnek is jó legyen, de ez egy prosti esetében talán nem annyira releváns.

2021. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!