Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzek elképesztő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzek elképesztő csalódottságot ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nyilván ebben a szekcióban mindenki frusztrált. Én is. Nem szeretem magam és kezdek félni, hogy sose leszek nővel...


De azért én járok társaságba, egy bizonyos szintig tudok lányokkal beszélni (már a friendzoneban), kifejezetten majdhogynem társaságfüggő vagyok. Sok barátom van, nagyon szeretek mindenkit...


Szóval ettől függetlenül nálam sokkal rosszabb állapotban lévő embereket ismerek. Itt meg aztán tényleg mindenki van...


És ezek az emberek sem a Holdról vagy a Marsról jöttek, hanem hús-vér emberek mind... És itt vagyok én, aki nem akarok nyilvánosan szexelni, se hármasban, se seggbe. Tisztelem az ellenkező nemet, nem vagyok szexista, nem vagyok proli, törődök a másikkal...


És mégis mindenki kivétel nélkül átnéz rajtam... Van, annyi kritikai érzékem, hogy azt tudjam mondani, hogy én is átnéznék, de, amikor bizonyos közeggel találkozok egyszerűen képtelen vagyok racionális okot találni arra, hogy nekem miért kell egy ilyen magányos és szomorú életet élni.


Nem azt akarom mondani, hogy a nőknek a gazdagok meg a prolik kellenek, mert ez egy szánalmas, sértődött narratíva. Nem hiszem el, hogy ne lenne igény az őszinte szeretetre. Nem is állítom, hogy ezt látom... De képtelen vagyok indokot szülni, hogy én miért nem


2021. szept. 23. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Ezen az oldalon senki sem normális. A való életben keress, ne itt.


Itt alig van igazi nő. A legtöbb homár aki nőnek adja ki magát..

2021. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Többen nem értik nálam sem, hogy miért nincs barátnőm. Mondjuk hálistennek, már volt néhány. Mások szerint intelligens, humoros, figyelmes vagyok. Jóképűnek is mondanak, magas vagyok, és önellátó. Még csak nem is a szüleimmel élek vagy bármi ilyen, ami kifogásolható lenne. Sportolok is, nem cigizek, nem iszok, egészségesen eszek. De valahogy nem jön a lehetőség. Ha jön, akkor meg olyan nő képében, aki sajna nekem nem jön be valamiért. Szerintem valami karmikus dolog ez. Sokat olvastam már a témában, illetve szakembereket is kérdeztem. Valami blokk miatt akadtunk el, mint sokan, csak ők lehet, hogy más területen. F
2021. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Hátha találok én is egyszer olyasvalakit, aki magasról teszik arra, hogy 33 évesen a szüleimmel lakom. Még fizetnék is érte. :)
2021. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként teljesen normális, hogy itt furább dolgokkal találkozhatsz, hiszen ez egy anonim oldal, ahol olyan dolgokat lehet megbeszélni, amit a saját pároddal sem mersz. Szóval teljesen normális, hogy néha fura dolgokat láthatsz.
2021. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Megse haragudj, de az oldalnak mi köze van a te magánéleti gondjaidhoz? Ez még mindig nem társkereső. Az a gond h ha az igazságot (te szemszögedből kritika) megmondják akkor huhh milyen szemetek vagyunk mi nők. De könyörgöm ha nem változtattok vagy kezeltetitek magatokat mi lesz veletek 10 év múlva? Itt sírtok aggszűzként és szexuálisan kiégettként? Igyis rengeteg önsajnáltató pasi van. Hamis kedvességgel nem mentek elöbbre. Ha nem vagy magaddal megelégedve változtass. Énis voltam ám nőként 96 kiló is. Utáltam magamat. Besokkaltam és lefogytam. Egészségesebb és szebb is lettem. Ide az oldalra azért jàrok h a valóban szexuális témában segítséget kérő embereknek segíthessek. De senki nem lelkisegély meg szeretetszolgálat.


Ha szeretnéd h szeressenek előbb magadat kell szeretned. Addig nem lesz vàltozás. Magabiztosság, humor és életkedv. Ezek kellenek ahoz h kedveljék az embert és vonzó legyen. A többi felesleges siránkozás és kifogás már

2021. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
5-ös hol írta hogy itt keres társat? Tanuljál már meg olvasni. Ebből látszik hogy el se olvastad. Nem őszinte vagy hanem bunkó ennyi. Ugyanúgy frusztrált vagy te is mint a kérdező. Ne érezd már magad különbnek és felsőbbrendűnek! Van elég baja a kérdezőnek nélküled is! Ám kérdező valóban fontos, hogy szeresd önmagad! És legyen önbizalmad! Tudom könnyű ezt mondani... Arra gondoltál már, hogy miben lehetnél másabb? Pl. férfiasabb! Kifejtem bővebben. Említetted, hogy átnéznek rajtad a nők ugye. Na szóval az lesz a baj, hogy nem elég hogy kedves vagy. Ez önmagába kevés sajnos. Olyan tulajdonságodnak kellene lenni, amivel egy nő férfiként tud rád tekintetni, nem mint egy barátra. Viselkedésileg értem. Lehetsz te akármilyen kedves barátságos ember. Na meg mondtad, hogy társaságfüggő is vagy. Nem lehet, hogy nagyon tapadsz a lányra? Figyeld majd meg magadon amikor beszélgetsz egy csajjal! Plusz lehet, hogy görcsös vagy. Úgy értem nem laza. Remélem tudtam segíteni valamit. Fel a fejjel!
2021. szept. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

#5-ös!

A kérdező őszinte szeretetet kínálna, te meg jössz a "hamis kedvességgel" .

Éppen az ilyen kioktató stílusú, nulla empátiával rendelkező némberek ölik ki az emberből a magabiztosságot meg az életkedvet.

2021. szept. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Ja hát van pár incel, meg farokméregető, meg mindenfélét idefújt a szél, de hát ilyen a neten egy anonim szexualitással foglalkozó oldal mindenhol 😅

Neked meg nem ártana a picsogást félretenned, önsajnáltatás helyett előre menned, a negatív siránkozás helyett a pozitív példákból tanulnod.

2021. szept. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát az tuti, hogy az egész oldal szinvonala nagyon tré lett. Még 2015-2016-ban okés volt, de utána folyamatosan xar lett. Szerintem részben ezért a társadalom hozzáállása is megmutatkozik.
2021. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jó hát sikerült pár proletárnak (feltehetőleg szándékosan) nem érteni a kérdést...


A normális válaszadóknak köszönöm, valóban (teljesen jogos, egyértelmű) nem elég csak kedvesnek lenni... Nézzétek... Szerintem én olyan iszonyú hülye nem vagyok (talán ez az írásomon is). Nyilván pontosan tudom, hogy milyen egy esztétikus férfi test, nyilván azt is tudom, hogy milyen egy férfias viselkedésmód, hozzáállás, nyilván tudom, hogy a magabiztosság, ego, humor, kedvesség, figyelmesség, (anyagi) függetlenség nem hátrány...


Nyilvánvaló az is, hogy a kérdés is azért született, mert engem ez a téma zavar. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez hátráltat... A fent említett tulajdonságok birtokában sem vagyok 100%-ig, de mégis: Úgy gondolom, hogy messze nem én vagyok a legalja... Nem én szoktam minden nap a faszméretről meg az anális öklözésről beszélni, nem egy sztorit hallottam lányoktól, hogy milyen emberek vannak, hogy pl nem találják a lyukat. Én nem ilyen vagyok...


Tény, nem vagyok egy insta-modell, nem vagyok gazdag ember (bár egész jól állok koromhoz képest), de mégis kinézek valahogy, tart az életem valamerre, nem én vagyok a legalja... És semmi

2021. szept. 24. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!